Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana Sędziego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jamama



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 72

PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 13:41    Temat postu: Zmiana Sędziego Odpowiedz z cytatem

Właśnie się dowiedziałam że po 1,5 roku toczenia się sprawy z art.207 gdzie ex mąż jest od tego czasu aresztowany tymczasowo Pani Sędzia z powodów zdrowotnych zrezygnowała ze sprawy ma być nowy sędzia i prawdopodobnie cała sprawa zacznie się od początku.
Ex wniósł o możliwość zamiany środka zapobiegawczego z aresztu tymczasowego o inny ( np dozór policyjny)
Z jednej strony chcę aby już wyszedł, muszę przeżyć jakoś to co mnie jeszcze czeka z jego strony i jak najszybciej chcę mieć to za sobą.
Z drugiej strony boję się tego człowieka.
A najgorsze że muszą wszystkich przesłuchać jeszcze raz mineło tyle czasu myslałam że mam to już za sobą najchętniej bym się poddała.
W owej sprawie występuje jako oskarżyciel posiłkowy jeśli odpuszczę będę musiała pokryć koszty sprawy a groszem nie śmierdze;(, a poza tym po co to wszystko znosiłam aby teraz wycofać się.
Ja naprawde mam dość i gdybym mogła cofnąć czas , gdybym wiedziała że to taka ciężka walka zabrałabym dzieci i uciekała .
Zaczełam III wojne światową ( domową) która trwa 2lata i konca nie widać, raz przegrywam bitwe , raz wygrywam, raz jestem silna twarda innym razem opadam sił i płacze jak bezradne niemowle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia"
Współpracownik NL psycholog
Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 383
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jamama
współczuję Ci z powodu tej sytuacji, wiem, że to długo trwa i ta perspektywa zmiany sędziego na pewno jest dla Ciebie trudna.
nie poddawaj się. My tu jesteśmy razem z Tobą.
wiem, że czujesz się zmęczona ale nie odpuszczaj, nie poddawaj się. może możemy Ci w czymś pomóc?
ciepło Cię pozdrawiam jamama,
Marysia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jamama



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 72

PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mi pomagacie -dziękuję za wsparcie.
A tak żartem to proszę o:
3 dniową wycieczkę na bezludną wyspę chyba muszę odpocząć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, prosże bardzo. Zapakować tę bezludną wyspę czy też na miejscu? Very Happy
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group