Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Może ktoś mnie wysłucha?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiewióreczka32



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 104

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozmawiałam z moim mężem i jest w porządku potrafi mnie wysłuchać i przyznał mi rację że tak nie można robić myślę że wszystko pomału się ułoży. A co do dzieci to z twierdziłam że to mój były mąż i jego rodzina robią im pranie mózgu właśnie wyszły różne rzeczy na mój temat rozmawiałam z dziećmi. Wiecie co to przykre żeby ktoś wymyślał historyjki na mój temat i oczerniał w oczach moich dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
without



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 393

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiewióreczka
Ja całe życie słuchałam na tema mojej mamy, a jednak wiedziałam , widziałam, nawet miałam swoje dziecięce metody na to... Wiesz, co dobre dla Twoich dzieci i tego się trzymaj...
Pozdrawiam.
_________________
"... i z piekła wezmą tancerkę, jeśli ich urzekła ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiewióreczka32



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 104

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj rozmawiałam z kobitką która zna się na prawie poradziła mi co mam zrobić ale wiecie co pisałam Wam o 19 latce mojego byłego męża napisałam jej "ze nie życzę sobie żeby miała kontakt z moimi dziećmi" i odezwała się jej siostra do mnie która ma 16 lat napisała mi takie rzeczy że nie będę ich przytaczać ale bardzo przykre i obrażające poza tym mnie straszyła. Więc jedna osoba poradziła mi żeby to zgłosić na policję żeby małolata dostała nauczkę. Ale wiecie z czego się cieszę że nie muszę dawać dzieci mojemu byłemu mężowi bo on nie ma takich praw do dzieci żeby się z nimi widywać mimo to że mu nie ograniczałam kontaktów i rzadko się z nimi widywał ale stwierdzam że maluchy potrzebują stabilizacji. Okazuje się że one boją się swojego taty i chcę im tego zaoszczędzić żeby czuły się bezpiecznie. Mam nową rodzinę i to dla mnie jest najważniejsze.A najważniejsze że wspiera mnie mój mąż i kocha moje dzieci jak swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze pamiętam to na naszej klasie takie zachowania można zgłosić tez administratorowi, który ma obowiązek powiadomienia organów ścigania oraz zabezpieczyć dowody do postępowania.
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiewióreczka32



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 104

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam dawno się nie odzywałam sprawa z małolatą załatwiona napisałam do administratora na naszej-klasie i mają się nią zająć . W domku spokój jeżeli chodzi o byłego męża to nawet już nie dzwoni. wszystko się pomału układa. pozdrawiam cieplutko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group