Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

aura niewinnego dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysius to jest również Twoje Forum. Dobrze, że jesteś z nami.
Ja tez jestem staruszką i nie wiek jest ważny, ale rozumienie tego co w życiu ważne. Wzorzec jaki wyniosły dzieci z domu i z waszych postaw może działać w dwie strony. Bycie nadto asertywnym może szkodzić.
sztuka rękodzielnicza napiszesz co robisz ładnego?
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 14:36    Temat postu: aura newinnego dziecka Odpowiedz z cytatem

Very Happy echtonie,te kobiety raczej wieza ze nie moga zyc bez kogos tam..............,hm ciekawe co by zrobily jakby ten ktos zmarl ,nie chce wymyslac tragedji ,ale zycie jest zyciem, szukaly pewnie nastepnego obiektu obsesji ,i tak kolo sie zamyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Indiaa



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed chwilą skończyłam czytać to o czym pisaliście...
aura...
magnetyczna osobowość, bezbronność i samotność, niezrozumienie
więc pomogę mu, wszak wszyscy go krzywdzili
wzbudza uczucia macierzyńskie, wymaga opieki, przytulenia
do tego szarmancki
używa aury jako wabika, nie tylko do złapania partnera ale i do manipulacji
i taka oto aura trafiła i na mnie, na bardzo podatny grunt
jest to niebezpieczne, niszczy...
gdybym miała choć minimalne pojęcie o barwach ochronnych sprawcy
wydawał się taki bezbronny i dobry
tak skrzywdzony w dzieciństwie
zjawiam się ja, silna, przebojowa, ze światem prawie u stóp...
odchodzę jako wrak...strzęp człowieka
_________________
...przez łzy kiepsko się widzi...
K.Makuszyński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janieja



Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 10:39    Temat postu: aura niewinnnego dziecka Odpowiedz z cytatem

"ach te twoje oczy ...moga zauroczyc????to uwiodło mnie!!Magnetyczna osobowośc,szarmancki wobec obcych kobiet,udaje dobrego,minka zbitego psa,okrągłe oczka,cicha mowa,brak agresji....sztandarowy zarzut -on jest niczemu niwe winny,nikogo nie krzywdzi,problemów w sobie nie widzi,jest cacy,jemu nalezy się wszystko z racjii urodzenia -uzył swego wabika wobec kurator i bedzie nia manipulował.Ja sama mimo tylu krzywd jeszcze sie ''łapię na wabik'' ale zarazwłacza sie alarm! -czerwony alert!!
Rodzine atakuje jak wsciekły rotwailer,kąsa gdzie się da....znam go i nikt i nic nie zmieni mego zdania o nim...manipuluje gdzie tylko moze i tymi co nabiora sie na jego wabik,co przysparza dla mnie wiele nieporozumień i zniekształca prawdziwy obraz zycia ''z aurzysta- przemocowcem''.Wszystko co powie to są słowa ,słowa,słowa - przecza im jego czyny.
_________________
Nadzieja umiera ostatnia - optymistka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group