Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

proszę o rade
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzena84



Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 24
Skąd: POZNAŃ

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich,

chciałam się podzielić z Wami moim szczęściem Smile
chciałam dać świadectwo walki ze złem, które mnie dotykało.
Pod koniec lipca zeszłego roku zerwałam kontakty z wszystkimi, którzy mnie ranili. zerwałam również z chłopakiem, który okazywał mi tyle dobra.
odcięłam się od tego na maxa.
zaczęłam żyć po swojemu, nie reagowałam na telefony, błagania i groźby z ich strony.
przeprowadziłam się w inną część miasta, tak że juz nie mogli mnie nachodzić bo nie wiedzieli gdzie mieszkam.

poznałam wspaniałego mężczyznę, który dziś jest moim mężem. poznaliśmy się zupełnie przypadkiem Wink
Dziś jestem szczęśliwą żoną, mieszkamy... uwaga w tym samym domu co moi rodzice, ale... mamy osobne mieszkanie, wszystko swoje nic wspólnego, mój mąż nie pozwala aby moi rodzice mieszali się w nasze sprawy, a oni tego nie robią.
przeprowadzałam się tam z powrotem z wielką obawą czy nie zacznie się znów piekło. ale tak się nie stało Wink

choć wszystko się układa pomyślnie, to ja i tak jeszcze muszę nad sobą dużo pracować, przychodzą jeszcze tamte myśli, obwinianie siebie itp. ale mój mąż jest dla mnie ogromnym wsparciem.

chciałam Wszystkim podziąkować za dobre słowa, to dla mnie bardzo wiele znaczyło i niewątpliwie mi pomogło przez to wszystko przebrnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są na tym ziemskim padole ogródki radości i realne perspektywy na spełnienie szczęścia, czekają na każdego z nas, ale....Wyjście z przemocy to przede wszystkim zerwaniem ze schematami panującymi w związku przepełnionym przemocą, to nauka, terapia, a nie dawanie kolejnych szans tej drugiej stronie i oczekiwanie, ze jednak się zmieni....

Gratulacje, miło czyta się takie słowa....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Leia



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 117

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no super!! Smile jak to miło cos takiego przeczytać, ze wszysto jest dobrze i jestes szczęsliwa. Smile
dzieki za wiadomosci. Smile pozdrawiam cieplutko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena84



Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 24
Skąd: POZNAŃ

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obroniłam się 3 lata temu przed złem jak tylko mogłam najlepiej.
jak pisałam wcześniej, poznałam kogoś, pobraliśmy się...
Ale decyzja podjęta w tamtych okolicznościach, kiedy to nie byłam do końca sobą po wszystkich tych przeżyciach okazała się bardzo błędna.

dziś mam pretensje do siebie, że nie potrafiłam walczyć o to czego tak naprawdę pragnęłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group