Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co to bedzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata24



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 147

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak w nic nie wierze ... dzis byla sprawa w rodzinnym. MASAKRA! Sedzina ironizowala, ze jestemy dorosli, a nie potrafimy sie "dogadac," ze wspolczuc dziecku, ze ma takich rodzicow.. ze czemu ja sie z nim nie "dogaduje" ... DOGADYWAC sie z przemocowcem? Udawac, ze nic sie nie stalo i informowac go o kazdym kroku dziecka? wnosil o widzenia co 2 dzien, w kazdy weekend, miesciac wakacji i tydzien ferii !!!! Miesiac wakacji z 3 letnim dzieckiem, ktore nie rozstawalo sie ze mna dluzej niz na 2 dni!!!!! wyrok za tydzien, ale klamal tak bezczelnie, ze odechcialo mi sie wszystkiego. Nie licze na cud. To sie nigdy nie skonczy.
_________________
Agata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 59

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dopiero teraz przeczytalam Twoj watek mam ten sam klopot tyle ze ja dopiero zaczynam wiem ze niewiele ci to da ale trzymaj sie nie poddawaj sie raz wygralas mozesz wygrac i drugi a po za tym Ty tez bedziesz mogla sie odwolac wiem ze jest Ci trudno bo tak jest i pewnie nie ma na to innej rady jak przejsc przez to trzymam ze Ciebie kciuki
daj znac co i jak
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzos



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 80
Skąd: opole

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agato doskonale rozumie twoj lek,bo ja tez przez to przechodzilam.
Ale wytrzymasz i wygrasz.
Zobaczysz,z e przyjda lepsze czasy dla ciebie.On w koncu gdzies sie potknie w sadzie.
Moj eksio tez klamal i wyszedl na totalnego glupka.
Trzymaj se pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group