Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przemoc psychiczna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewapro14



Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 3

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 16:32    Temat postu: przemoc psychiczna Odpowiedz z cytatem

Jestem ofiarą przemocy psychicznej . Sama też użyłam przemocy wobec córki> Chcę być wolna od przemocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maketaton
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 108
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcieć to znaczy mócSmile Zacznij od pisania i szukania terapii w swojej miejscowości.Pozdrawiam!
_________________
"Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewapro14



Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 16:02    Temat postu: Maketaton Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedz . Jestem pod psychiatry .psychologa. Czy w tym temacie są internetowe grupy wsparcia lub mitingi na skypie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maketaton
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 108
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że jesteś w trakcie terapii?
w jakim temacie? chodzi Ci o forum Niebieskiej Linii? Jeśli tak, to powiedzmy, że to jest w jakiś sposób grupa wsparcia. Co prawda, swoje sprawy opowiadasz klawiaturą, ale warto, ponieważ są tu ludzie, którzy doświadczyli podobnych rzeczy, pewne sprawy są za lub przed nimi i dzielą się swoją wiedzą, dają wsparcie.Są tutaj także profesjonaliści,ale wszystko zależy od Ciebie, czy chcesz otworzyć się i opowiedzieć z czym tutaj trafiłaś.
Pozdrawiam miło!
_________________
"Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group