Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przed trudną decyzją
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 65, 66, 67  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grubyfus



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony jest zawsze niepokój ale według mnie tu już jego desperackie próby "wyjścia z twarzą" - przykre ale jednak desperackie - jesteś górą.

I według mnie musi być w pozytywnym świetle. Laughing
_________________
JESTEŚMY TYM CO CHRONIMY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja44 ale trzeba zgłaszac ...to że nie zgłaszałas tyle lat nie ma dla prawa dostatecznej walki o zmiane sytuacji.... albo cos w tym stylu kurcze sama juz nie wiem jak to rozumiec...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi ja sama nie wiem jak to rozumieć..przecież to 4 zgłoszenie w ostatnich latach!


grubyfus mam nadzieję że to pozytywne światło i ja ujrzę, dzięki za dzielenie się optymizmem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potęga"jego wielkości" powędrowała aż do Europy, skąd to dotarły do mnie wieści że uczyni mnie w rozwodzie wyłącznie winną z powodu ukrywanych przed nim długów...czy to możliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marianna



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 183

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja44, czy Ty wierzysz w krasnoludki Laughing

Dziewczyno, nie słuchaj co mu ślina na język przynosi, puszczaj mimo uszu jego durne gadki.... po prostu zobojętnij na niego !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówila mi o tym córka ktora jest za granicą-a wieści dotarły do niej od innych ludzi..mogę być obojętna na niego, na tych innych ludzi ale nie mogę być obojętna jeśli chodzi o moje dzieci, a skoro mi to przekazała to znaczy że też czuje się z tym nie najlepiej.


A co do krasnoludków....hmmm myślę że mogą być pomocni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 150 w kapeluszu i pomagam chyba no no no Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jak dobrze zrozumiałem ja44 to Ty zdradzałaś go z długami? A fe, nawet nie ma w Polsce nazwy na takie zboczenie! Smile

A poważniej to...nawet jeśli robiłaś długi to na co? Na swoje rozrywki, na hazard, wybryki alkoholowe czy też na funkcjonowanie rodziny?

Jak myślisz czy to sie może mu udać? Powie - zona ukrywała przede mną długi. Sad zapyta: - na co były zaciągane te długi?

I co on odpowie? - No na życie?

Sąd także zapyta Ciebie. Pamiętaj, że w sadzie można mówić wiele ale jeśli się czegoś nie udowodni za pomocą dokumentów, dowodów, świadków to sąd nie weźmie tego pod uwagę. Oczywiście jeśli mąż powie - żona mnie zdradzała a ty sie do tego przyznasz to będzie to użyte jako udowodnione. Jeśli jednak nie przyznasz się do czegokolwiek i nie zostanie to udowodnione w inny sposób to sąd nie weźmie tego pod uwagę.

Koniec, kropka. Żadnych wątpliwości ja44! Jestem z Tobą, wspieram i opowiadam się po Twojej słusznej stronie!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od razu czuję się lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda pozytywna myśl, każde przekonanie, ze się uda, że potrafię, ze podołam, wzmacnia nie tylko nas ale przybliża także do zwycięstwa, a każda przykra myśl, każde postękiwanie, krakanie, że się nie uda, że niemożliwe, że na pewno - zbliża nas ku porażce.

Mogę jeszcze dorzucić, że w nadziei nawet z porażki można wyciągnąć dla siebie dobre sprawy, a w przypadku zgnuśnienia i depresji - nawet zwycięstwo nie cieszy!

Koniec z biadoleniem, narzekaniem, postrzeganiem złych proroctw i złych sytuacji! Od teraz - tylko uśmiechamy się do siebie i swego losu!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grubyfus



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie optymizm tylko moje zawsze pozytywnie zakręcone nastawienie do świata, która każe mi zarażać innych właśnie takim pozytywnym choć napewno zwariowanym nastawieniem ale dzięki.

A co do światła - to może żarówkę trzeba wymienić bo ta się już przepaliła albo po prostu odsunąć zasłony - one często zatrzymują dużo światła.
_________________
JESTEŚMY TYM CO CHRONIMY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łucja J



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 77

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton napisał:
Mogę jeszcze dorzucić, że w nadziei nawet z porażki można wyciągnąć dla siebie dobre sprawy, a w przypadku zgnuśnienia i depresji - nawet zwycięstwo nie cieszy!


Dobrze dorzucone Very Happy Tak naprawdę JEST Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka7



Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 18
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje zawsze pozytywnie zakręcone nastawienie do świata, która każe mi zarażać innych . Tak też staram sie i ja unosic na powierzchni tym pozytywnym zakręceniem, niewiem jak długo? Jestem na początku ścieżki wojennej z męzem i jego rodziną.Na moje nieszczęście mieszkam u niego gdzie głównym włascicielem jest teściowa.On mnie ostatnio poinformował ze mama przepisze wszystko na jedną z córek jemu nic bo w razie rozwodu ja z dziećmi za dużo dostałabym.Czy jego grożby sa realne? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bezpośrednio to...za mało danych aby Ci odpowiedzieć! Córka jest pełnoletnia, majątek jest tylko teściowej? I jeszcze wiele pytań....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powoli zbliża się moja kolej sprawy..we wtorek 19 czerwca.
Staram się przygotować najlepiej jak potrafię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 65, 66, 67  Następny
Strona 52 z 67

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group