Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy to kolejne kłamstwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goga



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 15:17    Temat postu: czy to kolejne kłamstwo Odpowiedz z cytatem

mój mąż chyba czuje że ja chce odejść i mówi że jak kogoś mam to mogę sobie iść i że on nie będzie mi w tym przeszkadał. Tylko że nijak się ma to do jego zachowania stał się jeszcze bardziej agresywny. Oczywiście nic mu nie mówiłam że wogóle mam taki zamiar. Znów chyba mnie podbiera wydzwaniał do mojej mamy że ja jestem taka nie dobra nic nie robię olewam wszystko i że napewno mam kogoś. to wszystko dlatego że on nie wyobraża sobie życia samemu czy poprtostu nie będzie miał się na kim wyżywać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 17:30    Temat postu: Re: czy to kolejne kłamstwo Odpowiedz z cytatem

goga napisał:
. to wszystko dlatego że on nie wyobraża sobie życia samemu czy poprtostu nie będzie miał się na kim wyżywać


Goga,

Jedno i drugie,

On dla utrzymania swojej chorej psychiki potrzebuje kogos na kim bedzie sie wyzywal. On boi sie oczywiscie twojego odejscia, ale jak zostaniesz, to maltretowanie szybko powroci w ostrzejszej formie. On nie ma wobec Ciebie zadnego wspolczucia, wiec nie wspolczuj mu rowniez.

pozdrawiam,
P.
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzos



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 80
Skąd: opole

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goga on sie wlasnie tego boi twojego odejscia.Moj ex tez wydzwanial do moich rodzicow i sie zalil.Moj tata nie chcial z nim rozmawiac,bo stwierdzil ,ze nie ma o czym a moja mama mu dowalala jak sie dalo.Mowila,ze jest sadysta i sie nade mna zneca i mnie wyzywa wiec dlaczego mam nie odejsc.Moja mama mu nie wierzyla,bo wiedziala jaki on jest.Nie daj sie mu,bo on tylko proboje cie zatrzymac przy sobie i nie po to,aby cie kochac tylko po to aby cie podreczyc i zniszczyc.Trzymaj sie i nie daj soba manipulowac.Pozdrawaim Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group