Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

drugi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lulka napisał:
a ja? Crying or Very sad
Zazdroszczę Ci tych zdolności kulinarnych bo ja nie znoszę kuchni...
nigdy nie byłam w niej dłuzej niż musiałam. Very Happy


nie placz Smile dla ciebie tez sie miejsce znajdzie;)
co do zdolnosci kulinarnych to chyba przejelam je po mamusi zawsze jako male dziecko siedzialam i patrzylam co robi jak piecze i gotuje i czesto jej pomagalam:) lubilam i lubie to robic Wink
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma jakąś piętę achillesową...moja to kuchnia i matematyka... Very Happy
Wracając do Twojego tematu:
Może Ci sie przyda:

http://www.prawnik.pl/temat-dnia/121000
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki Lulko takie informacje zawsze sie przydaja Smile nie koniecznie do walki hi ale dobrze jest miec swiadomosc ze to co ktos robi moze nie byc zgodne z prawem Wink
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, dobrze mieć świadomość swoich praw i umieć mądrze z nich korzystać jako argumentu prowadzącego do racjonalnego rozwiązania problemu bez szkody dla innych a zyskiem dla siebie.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybym zgrala wszystkie wiadomosci jakie od niego otrzymalam to byla by niezla ksiazka o tym jak to go skrzywdzilam i o tym ze poniose konsekwencje itp itd nasze prawo jest troszke kulawe ale coz nic na to nie poradzimy Rolling Eyes dzielnicowy przez ponad pol roku byl u mnie dwa razy po czym obiecal wizyte i wyslal mi pismo ze konczy postepowanie Rolling Eyes wszystko robia jak chca zero pomocy zero wsparcia aby szybciej zakonczyc i miec z glowy bo szkoda im na paliwo Laughing co do praw to dlugo nie mialam swiadomosci co mi wolno a raczej ze to jak mnie traktuje maz nie jest "normalne"
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
prawie nie spalam a mimo to mam okropnie dobry humor Laughing
gdyby ktos mnie teraz zobaczyl to by powiedzial ze wariatka ze mnie Laughing
tyle problemow tyle spraw do zalatwienia a ja siedze i sie smieje Laughing i zastanawiam sie dlaczego tak jest ze jednego dnia problemy nas przytlaczaja a kolejnego wstajemy pozytywnie nastawieni do zycia z mysla ze wszystko sie uda:)
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myśł przyciąga myśl. Osobiście uważam że to prawda.
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne aby ten czas pozytywnego nastawienia do świata, ludzi i przede wszystkim siebie wykorzystać do tego aby zmienić swój świat przepełniony problemami i przeciwnościami w taki gdzie przemoc, problemy i złe moce nie maja dostępu....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hi no to mysl przyciagnela mysl Smile
dzis czuje sie nie gorzej niz wczoraj:0 moze sie nie smieje sama do siebie ale w srodeczku Wink a co do zalatwienia spraw Echnatonie na wszystko przyjdzie czas:) a co jesli dzis rusze z zalatwianiem a jutro nadejdzie dzien ze z lozka nie bede miala ochoty wstac Wink
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po dosc dlugiej przerwie:)
Znow mam male problemy a moze wcale nie takie male... Moze znajdzie sie tu ktos kto bedzie potrafil mi podpowiedziec jak je rozwiazac Smile
Niedlugo minie dwa lata jak nie mieszkam z mezem ostatnio oswiadczyl ze najwyzszy czas zlozyc papiery rozwodowe ucieszylo mnie to ale chyba nie dane mi jest byc w pelni wolna osoba... Dzis stwierdzil ze bez walki rozwodu mi nie da ze mnie kocha i takie tam bzdety ktorych nie mialam ochoty wysluchiwac. Znow nie wiem co robic bylam przekonana ze skoro sam chcial to juz sie nie wycofa z drugiej strony co mu da taka walka :/ nie chce juz dluzej taz zyc mdli mnie jak ktos pyta gdzie mam meza itp :/ wiem ze odkad nie mieszka ze mna bawi sie na calego wiem o jego kobiecie i nie potrafie zrozumiec czemu w dalszym ciagu stwarza problemy. Zawsze tak jest ze jak wyjde z dolka to znow mnie w niego wpedza mam dosc naprawde chciala bym sie uwolnic od niego ale boje sie tej "walki" boje sie ze nie wytrzymam tego ze nie jestem jeszcze dosc silna aby przez to przejsc Sad a on sie cieszy bo jak zloze papiery to mi odbierze starszego syna bo nie dam sobie rady zdechne itp:/ czy naprawde sad moze mi odebrac synka przez to ze byl przywiazany do babci i ze wzgledu na zdrowie na czas szkoly mieszkal u niej? Wiem ze to zle wyglada... Co ze mnie za matka ze pozwolilam aby maly tam byl:( zamiast isc do przodu to ciagle sie cofam chyba naprawde do niczego sie nie nadaje Sad
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś się dubluje znowu...
patrz poniżej...
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html


Ostatnio zmieniony przez Lulka dnia Czw Wrz 08, 2011 11:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och Kaska jak fajnie , że znów jesteś!!!!!
Oczywiście chodzi o Ciebie a nie....problemy.
A na jakiej podstawie Sąd mógłby zabrać Ci syna że mieszkał u Babci? Bzdury wygaduje,ale podteksty tych strachów są jak na dłoni.A jaki z niego ojciec,że synek nie ma normalnego domu?!
Przecież chodzi o pieniądze - jak zwykle....i wzbudzanie strachu przed utratą dziecka co wiąże się z ustępstwami z Twojej strony.
Ponadto Miła Kasiu pewnie wcale nie chce się wycofać tylko straszy chcąc się zorientować [b]o co Ty będziesz walczyć[\b] to prymitywna zagrywka wyciągnięcie od Ciebie informacji żeby przybrać odpowiednią linię obrony.
Nie przejmuj się jego gadaniem tylko uważnie słuchaj co mówi - za chwilę postawi Ci warunki. Taktyka stara jak świat.Bądź konsekwentna a na "zaczepki" o rozwód i wszystko co z nim związane mów,że te sprawy może omówić z Twoim adwokatem i jak chce to możesz dać mu telefon./ nawet jeśli nie masz adwokata/.
Nie martw się, to nie Ty masz "ból głowy" tylko on szczególnie,że jest w nowym związku i tak naprawdę nie wiesz co on opowiada swojej partnerce a wiesz jak to bywa...... Very Happy

Cytat:
zamiast isc do przodu to ciagle sie cofam chyba naprawde do niczego sie nie nadaje

co też Ty wypisujesz?!!
Wyjść z piekła,dwa lata samodzielności gdzie tu cofanie?!
Przesz jak Pudzian do przodu!!!!
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje kochana za mile slowa:)
szczerze mowiac to do rozmowy o rozwodzie doszlo tylko dlatego ze oznajmilam mu ze skladam w koncu pozew o alimenty w sumie placi mi w miare regularnie ale musze miec na to dokument Confused co do jego partnerki to nie wiem zbyt wiele wiem ze sie spotykaja i to dosc dlugo dlatego to ze mnie wciaz kocha i liczyl na to ze bedziemy razem rozbroilo mnie calkowicie nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac ze smiechu Laughing na temat szczegolow wcale z nim nie rozmawialam powiedzialam tylko ze czy tego chce czy nie to zloze papiery w koncu sam tego chcial a teraz odwraca kota ogonem i twierdzi ze to ja zawziecie daze do rozwodu. niebawem pewnie uslysze ze napewno chce sobie z kims innym zycie ulozyc i dlatego tak pile Shocked wiem doskonale co mowi na moj temat ciagle mnie oczernia i opowiada ze to ja jestem winna a on aniolek...
widzisz Lulko wlasnie dlatego ze synek wiekszosc czasu jest u babci maz twierdzi ze w sadzie wygra i juz zawsze tak bedzie a maly ma wpojone ze ze mna mu bedzie zle ze ciezko mu bedzie w szkole itp Confused to wszystko jest chore musze przestac sie zadreczac bo to nic nie zmieni aby zle bede sie przez to czula a on bedzie szczesliwy widzac ze cos u mnie jest nie tak.

Cytat:
co też Ty wypisujesz?!!
Wyjść z piekła,dwa lata samodzielności gdzie tu cofanie?!
Przesz jak Pudzian do przodu!!!!


dwa lata samodzielnosci? staram sie z miesiaca na miesiac i jakos czas mija ale czy cos sie zmienia Confused chyba jeszcze duzo brakuje mi do Pudziana Laughing [/b]
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko można pokonać, najtrudniej tylko przekonać siebie o swoich racjach i możliwościach.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko jak to zrobic Shocked
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Następny
Strona 35 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group