Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Domagał się seksu dziesięć razy dziennie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Czytelnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 20:53    Temat postu: Domagał się seksu dziesięć razy dziennie. Odpowiedz z cytatem

Kłopotów byłego gwiazdora reprezentacji Anglii, Paula Gascoigne'a ciąg dalszy. Właśnie światło dzienne ujrzał wywiad-rzeka w formie książki z byłą żoną piłkarza, Sheryl, który nosi tytuł "Udało mi się przetrwać z Gazzą". Kobieta w wywiadzie dla angielskiej bulwarówki, "News of the World" ujawniła kilka pikantnych szczegółów z ich małżeńskiego pożycia.
W swojej książce była pani Gascoigne opisuje nie tylko narkotykowo-alkoholowe ekscesy swojego męża i stosowanie wobec niej przemocy fizycznej i psychicznej, ale także nadużycia seksualne, jakich dopuszczał się wobec niej Paul.

- Był niezaspokojony seksualnie. Domagał się seksu nawet dziesięć razy dziennie. Nie interesowało go to, kiedy mówiłam, że nie mam ochoty. Dla niego liczyła się tylko jego przyjemność. Wydaje mi się, że wiele kobiet nie mówi o przemocy seksualnej w małżeństwie, a to wielki błąd. Istnieją organizacje, które mogą pomóc, trzeba tylko przełamać wstyd - wyznała Sheryl.
Kobieta przyznała również, że przestała sypiać z Paulem w 2003 roku, pięć lat po ich rozwodzie. - Zawsze dobrze nam się układało w łóżku, ale w pewnym momencie zauważyłam, że ja się dla niego kompletnie nie liczę jako człowiek. Nigdy nie okazywał mi swoich uczuć, przekazywał tylko żądania - dodała ex-żona piłkarza.

Sheryl stwierdziła także, że na początku nie była świadoma, jakim zagrożeniem były dla jej męża narkotyki i alkohol: - Na początku nie dopuszczałam do siebie takiej myśli, że on pije czy bierze "dragi". Dopiero nasze dzieci zwróciły mi na to uwagę. "Tatuś chodzi ciągle zły i śmierdzi od niego", powiedział nasz syn, Mason. Naprawdę, chciałam mu pomóc, ale on wszystkiemu zaprzeczał, więc po kilku latach dałam spokój.

- Nie wiem, czy będę mogła związać się z kimś ponownie. Ciąży na mnie coś, co nazywam "klątwą Paula" - zakończyła kobieta.

http://sport.onet.pl/0,1248685,2059302,,domagal_sie_seksu_dziesiec_razy_dziennie,wiadomosc.html

Bardzo przykre i mądre słowa tej pani. Inaczej patrzymy na gwałt w małżeństwie...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Czytelnia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group