Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uciekam i co dalej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia5



Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam sledze Twoje wpisy od jakiegos czasu i z calego serca zycze Ci sily bo to jest najwazniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniek143



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 66

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję.
Właśnie siły i wytrwałości mi trzeba...
To ciągłe pranie mózgu..
_________________
"...podaruj uśmiech swój, tym których napotkałeś na jawie i w swym śnie, a może ktoś skazany na samotność, ogrzeje się twym ciepłem, zapomni o kłopotach... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniek143



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 66

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w Polsce. Mąż przegiął i wczoraj powiedziałam mu, że mam tego dość, że nie mam zamiaru się dłużej męczyć... Przyjął to spokojnie.
Jutro mamy samolot, więc wydzwania, pisze pytając czy polecę z nim. Oczywiście obiecuje, że się zmieni, poprawi, że będzie wszystko dobrze, że prosi tylko o rok. A ja mam już taką zrazę, że uważam iż to bez sensu.
Wszystko zostało w Irlandii...Niby obiecał, że odeśle, ale nie wiadomo jak szybko. A ja nie wzięłam za wiele ubrań, bo w końcu tylko tydzień miałam tu spędzić. Ubrania, dokumenty,praca itd. Wszystko na opak...
Mam totalny mętlik w głowie. A jestem na 90% pewna, że obiecuje gruszki na wierzbie... Nie zniósłby mojej opryskliwości nawet i nie przyjąłby warunków, bo miałabym takie.
_________________
"...podaruj uśmiech swój, tym których napotkałeś na jawie i w swym śnie, a może ktoś skazany na samotność, ogrzeje się twym ciepłem, zapomni o kłopotach... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group