Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kaci są bezkarni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z panami Smile sprawa Agnieszki jest Jej sprawą, i media nic tu nie zmienią...dokąd ludzie niezrozumieją, że mają się zmieniać w sobie dla siebie...Agnieszka to kobieta, która zaczęła zmieniać podejście do swojej sytuacji i dobrze się kierunkuje...

trzymam za nią kciuki i jeśli mogę to pomogę wytrwać w dążeniu do celu...i chociaż to takie trudne to wierze , że da radę...
tv może zaburzyć jej rytm zmany i nie potrzebnie...
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie chwilę. Nie miałam dostępu do netu. Dalej kroczę moją drogą i nie zamierzam z niej już zejść. Apropo poruszanego tu tematu mediów to uwaga i tvp2 zainteresowały się chwilę temu moją sprawą ale nie jestem pewna czy bym chciała ją aż tak nagłaśniać. myślę nad tym ale nie jestem przekonana. Zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnesko w razie pytań,wątpliwości, przemysleśleń... możesz śmiało pisać na pw. Jestem do dyspozycji.


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="maras"]Agnesko w razie pytań,wątpliwości, przemysleśleń... możesz śmiało pisać na pw. Jestem do dyspozycji.


pozdrawiam[/quot

Dziękuję, Jak coś to na pewno skorzystam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam ostatnio jechac na obdukcje. Bo takiej prawdziwej obdukcji sądowej nigdy nie miałam. Tylko wizyty w szpitalach. Niestety okazało się że obsukcje sa płatne. Czyli nie mam co marzyc o obdukcji... A tak by się przydała. mam tylko karte informacyjna ze szpitala z opisem jak wyglądałam. A wyglądałam pieknie. Potłuczona cała, sińce na całym ciele, sine uszy. liczne zadrapania, Na rękach i plecach liczne podbiegnięcia krwia jak to napisał lekarz. Te podbiegnięcia krwia miały wielkość nawet po 20 cm!!! I nie miałam kasy żeby mi przeprowadzono obdukcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę już kożystac z gazu w domu. Były teśc w końcu mi pozwolił. Nie prosiłam się go. sam przyszedł i pozwolił. On mówi że tez ma dosyc tego pijaństwa. Wczoraj sam wzywał na swojego syna policję. Poszłam po syna do szkoły. Jako ze mój były był trzeźwy i nic nie zapowiadało że bedzie pic to zostawiłam mu dwójke młodszych. Wróciłam a tu policja. Poszedł z dziecmi na pole i sie strasznie spił. Nie chciał dzieci oddac swojemu ojcu który zareagował jak ktos tam przyleciał ze tem pijany i dzieci płacza , że sie na nie drze itd. Wezwał policje. Oczywiście zamim przyjechała policja to mój były zdazył uciec. ale mój były teść opowiedział policjantom na interwencji jak ten sk..n pije itd. Prosił żeby cos zrobili , żeby go zamkli na leczenie itd No ale coż moga zrobic policjanci na interwencji. Nie śą upoważnieni przeciez do zamykania na odwykach. Ale dobrze- sąświadkowie następni. Policjanci którym opowiedział co mój były robi i jak pije
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś mam jedną wielką ulgę. Wyrzył sie na innych osobach. Dwie bójki pod moim oknem. Zawsze jak jest pijany to szuka i zaczyna bic. Nie tylko mnieostatnio. Sąsiadów też. Tylko tym razem dostał taboretem w pysk od sasiada za to ze sie na niego żucił i ma gębe rozwalona. Powinien jechac do szycia ale mnie to nie obchodzi. Szkoda tylko ze musiałam wyjśc i go ratowac bo tamten by go zabił przy ostatniej dzisiejszej bijatyce. Ja i żona tego drugiego musiałyśmy ich rozdzielać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam szanse na wydostanie się stąd. Za bardzo małe pieniądze. Ale tylko do czerwca 2011 mogłabym tam mieszkac. I jest to daleko. Będę prosic kuratorki o pozwolenie ale nie sądze żeby mi pozwoliła kurator dzieci. Raz juz chciałam jakiś czas temu przeniesc sie paredziesiąt kilometrów stąd. Miałam miec tam mieszkanie prawie za darmo i jakiś start bym miała w nowe życie. Nie dostałam pozwolenia na wyprowadzkę. Teraz pewnie będzie to samo bo daleko i problemem będzie tu na pewno tez że tylko do końca roku szkolnego. A mi nie wolno przeprowadzac się z miejsca w miejsce ciągle bo dzieci mi odbiorą. Tak powiedziała mi sędzina.
W każdym razem trzymajcie kciuki za moją rozmowę z kurator.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie kurator decyduje o twoich postanowieniach ale Ty sama...Ona może Cie wspierać, dopingować, dmuchać na zimne aby dzieciom nie stała się krzywda ale nie może zabraniać ci czegoś co sama chcesz....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Aga...tylko jej rzeczowo przedstaw to czego chcesz...dasz rade...trzymam kciuki...Pozdrawiam
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton napisał:
To nie kurator decyduje o twoich postanowieniach ale Ty sama...Ona może Cie wspierać, dopingować, dmuchać na zimne aby dzieciom nie stała się krzywda ale nie może zabraniać ci czegoś co sama chcesz....


Wiem. Ale w wyroku sądu jest napisane ze musze bezwzglednie sie słuchac kuratorki. Rozmawiałam dziś z moją kurator. Ona nie widzi przeszkód nawet na tyle kilometrów stąd. ma rozmawiać kuratorką dzieci. Tylko ze to jest znów wyprowadzka na chwilę. znów zmiana szkoły dziecka teraz i znów na wrzesień nastepna szkoła bo w czerwcu wyprowadzic sie bym musiała stamtąd. A według niej dzieci maja mieszkać w jednym miejscu a nie ciągłe przeprowadzki bo to jest solidna podstawa do odebrania mi dzieci.
Tam tez byłoby dokładnie to samo z przedszkolem. Dzieci nie będą miałay prawa do przedszkola. Jedynie jesli zamieszkam w krakowie nawet bez zameldowań to będą mieć przedszkole. To jest pewne. Kontaktowałam się w tej sprawie z wydziałem edukacji który jest nad przedszkolami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heka



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 465

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zakładaj z góry ,ze będziesz się musiała wyprowadzić .Do czerwca dużo czasu,może uda ci sie znaleźć sensowną prace i wynając mieszkanie?
Ważne zebys się wyrwala z tego piekła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heka napisał:
nie zakładaj z góry ,ze będziesz się musiała wyprowadzić .Do czerwca dużo czasu,może uda ci sie znaleźć sensowną prace i wynając mieszkanie?
Ważne zebys się wyrwala z tego piekła.


Będę musiała się wyprowadzic bo właściciele się w czerwcu wprowadzaja tam. A apropo pracy to tam dokładnie to samo jest co tu. Dzieci tam nie będą miały prawa do przedszkola. A co za tym idzie ja nie będę mogła iść do pracy. Dlatego nawet jakbym mogła się tam spokojnie przenieśc to dalej będę tkwić w miejscu. Zbliża sie rozprawa o odebranie mi dzieci i nie mając pracy i nie mogąc udowodnic że mam z czego utrzymac dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc jakoś nie wyobrażam sobie życia poza Krakowem. Tam dzieci będą miały prawo do przedszkola. A co za tym idzie znów dalej nie będę mogła pracować. Córa za rok idzie do szkoły. Nie pójdzie do normalnej szkoły z powodu upośledzenia mowy najprawdopodobniej chyba że zdarzy sie cud. Najstarszemu synowi grozi szkoła dla dzieci niedosłyszących. Nie znajdę tego na wsi 40 km od krakowa. Według moich obliczeń w listopadzie powinnam się stąd wynieść na wynajem w Krakowie. Dzieci dostaną tam przedszkole. Ja praca. Jakoś to by było i tak by już zostało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mieszkajac pięć lat w Krakowie mogłabym się dostać na listę osób oczekujących na mieszkanie od miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Strona 18 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group