Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kobieta przedsiębiorcza - biznes oferta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bobo



Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 129
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 1:26    Temat postu: Kobieta przedsiębiorcza - biznes oferta Odpowiedz z cytatem

Witam!

Postanowiłam założyć nowy temat, bo choć o sprawie wspominałam we wcześniejszych moich postach (w moim osobistym temacie), chcę spróbować ogłosić pewien pomysł nieco szerzej na forum.

Mianowicie; osobiście jestem w mocno trudnym i skomplikowanym momencie życiowym. Prócz problemów osobistych mam również problemy natury służbowej. Zresztą jedne z drugimi są dość powiązane Razz Niemniej robię wszystko, by uratować i wskrzesić moją firmę. Potrzebuję wsparcia finansowego jak również współpracy.

Dlatego szukam sympatycznej, przedsiębiorczej kobiety, która ma taką możliwość i chciałaby pomóc, a może i coś wspólnie z kimś zbudować. Naturalnie mogę przyjąć tylko biznesową pożyczkę (chcę "stanąć na nogi") ale równie chętnie dodatkowo nawiążę zawodową współpracę. Mam pomysł na biznes. Potrzebuję około 20 tys. zł, by wszystko uregulować i wyprowadzić na prostą (w tej kwocie zawarta jest już inwestycja). Oceniam zwrot należności w czasie 12-18 miesięcy łącznie z odsetkami w wysokości 50% od kwoty pożyczki/inwestycji, tj. w sumie 30tys. zł.

Jeśli kogoś zainteresowałam, proszę o kontakt. Oczywiście to dość pilne, bo im szybciej zacznę/zaczniemy działać, tym efekty będą szybciej widoczne. A ja jestem spragniona tychże efektów Smile

Zapraszam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 9:30    Temat postu: Re: Kobieta przedsiębiorcza - biznes oferta Odpowiedz z cytatem

bobo napisał:
Witam!

Postanowiłam założyć nowy temat, bo choć o sprawie wspominałam we wcześniejszych moich postach (w moim osobistym temacie), chcę spróbować ogłosić pewien pomysł nieco szerzej na forum.

Mianowicie; osobiście jestem w mocno trudnym i skomplikowanym momencie życiowym. Prócz problemów osobistych mam również problemy natury służbowej. Zresztą jedne z drugimi są dość powiązane Razz Niemniej robię wszystko, by uratować i wskrzesić moją firmę. Potrzebuję wsparcia finansowego jak również współpracy.

Dlatego szukam sympatycznej, przedsiębiorczej kobiety, która ma taką możliwość i chciałaby pomóc, a może i coś wspólnie z kimś zbudować. Naturalnie mogę przyjąć tylko biznesową pożyczkę (chcę "stanąć na nogi") ale równie chętnie dodatkowo nawiążę zawodową współpracę. Mam pomysł na biznes. Potrzebuję około 20 tys. zł, by wszystko uregulować i wyprowadzić na prostą (w tej kwocie zawarta jest już inwestycja). Oceniam zwrot należności w czasie 12-18 miesięcy łącznie z odsetkami w wysokości 50% od kwoty pożyczki/inwestycji, tj. w sumie 30tys. zł.

Jeśli kogoś zainteresowałam, proszę o kontakt. Oczywiście to dość pilne, bo im szybciej zacznę/zaczniemy działać, tym efekty będą szybciej widoczne. A ja jestem spragniona tychże efektów Smile

Zapraszam!

może gdy napiszesz (oczywiście ogólnie, bez szczególów i bez zdradzania swojego pomysłu) w jakiej branży chcesz działać to szybciej się ktoś znajdzie chętny do spółki?
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może byc pierwsza w Polsce firma okołoforumowa Smile Bede trzymał kciuki!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bobo



Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 129
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 3:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton napisał:
To może byc pierwsza w Polsce firma okołoforumowa Smile Bede trzymał kciuki!


Dzięki wielkie. Póki co rozmawiałam na PRIV tylko z jedną osobą na temat firmy ale chyba nic z tego, bo kontakt się urwał. Choć oczywiście - jak to ja - nie tracę nadziei, że znów ktoś zawita;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dulka



Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 31

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 8:56    Temat postu: Ciekawa myśl Odpowiedz z cytatem

Napisz coś wiecej, to faktycznie nietypowe, ale trzeba próbować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobo



Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 129
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 17:30    Temat postu: DOM!!! Odpowiedz z cytatem

Po długich poszukiwaniach kogoś do współpracy, czy też do zainwestowania - jakkolwiek by tego nie nazwać - widzę, iż zainteresowanie jest dość nikłe (może to ten kryzys??Razz).
Tak czy inaczej troszkę zmieniam koncepcję...

Na dzień dzisiejszy tym, co by mi baaaardzo pomogło w działalności jest nieruchomość. Zatem ogłaszam:) że szukam dużego domu z ogródkiem, chętnie do remontu, pod wynajem (warunki do ustalenia). Tylko województwo śląskie. I naprawdę, zdaję sobie sprawę, jak drogi jest dziś rynek nieruchomości ale dlatego zaznaczam, iż szukam budynku na obrzeżach któregoś z miast i który wymaga wkładu pieniężnego (podłogi, malowanie, tapetowanie, wymiana okien itp. itd.). Najlepiej taki, który od lat stoi i się marnuje.

Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group