Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy to też jest przemoc?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alimentów? potrzeba dzieciom i rodzinom czegoś o wiele ważniejszego niż "alimenty", one tylko dzielą ludzi!
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bacha4215



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 52

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro przez 5 lat ja i dziecko nie dostalysmy tego wazniejszego to co mamy teraz robic? Nie chciec alimentow bo to do reszty podzieli rodzinę. Te rodziny i tak sa podzielone od dnia kiedy pod ich dach wkradła się przemoc.
Na tym forum jest bardzo dużo kobiet które o wiele lat więcej niz ja nie dostawaly tego najważniejszego. Walczymy o te alimenty nie dla siebie, dla naszych dzieci których tatusiowie są wyzuci z wszelkiego człowieczeństwa. Ech Baśka zamilknij..........................................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro dochodzi do rozwodu to alimenty sa na dziecko,ktory ma swoje prawa i mu sie nalezy ,ojciec dziecka ma zobowiazanie wobec niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bacha4215



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 52

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwia, ojciec dziecka ma nie tylko zobowiazania wobec niego po rozwodzie. Ojciec ma zobowiazania wobec dziecka od pierwszego dnia jego życia, tylko gro ojców ceduje tą odpowiedzialność na kobietę i dlatego my matki musimy przypominać tatusiom o ich zpobowiązaniach w takiej instytucji jaką jest SĄD. Pozdrowienia dla wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basiu popieram popierami tez pozdrawiam (jestes logicznie myslaca kobieta)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bacha4215



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 52

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslenie zawsze bylo moją mocna stroną tylko nie wszystkim się to podobało ale to juz ich problem ( czytaj nie podobalo sie mojemu mężowi)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bacha4215



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 52

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Dzisiaj bylam w gminie i wymeldowałam męża z mieszkania. Byłam też z córunią w szkole aby ja zapisać na nastepny rok i wróciłam do domu bardzo dumna z siebie. Mimo bariery językowej ( znajomość niemieckiego jest kiepska jeżeli chodzi o moją osobę, ja tak uważam) dałam sobie swietnie rade.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super fajnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam Basiu....Smile dzielna jesteś

a alimenty to normalna powinność każdego z rodziców wobec dzieci....
kurcze ja dzieciom oddaje całe moje dochody: na mieszkanie, na zycie na rozwój itd....wszystko bym i oddała by byli szczęśliwi....dlatego nie rozumię czesto "tatusiów"....jak mogą nie dbać o dobro dzieci i nie chca płacic alimentów....
przeciez pieniadze sa potrzebne do normalnego funkcjonowania....

kobiety walczmy o podniesienie alimentów a szczególnie u tych "tatusiów " co zapomnieli ze maja dzieci....
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bacha4215



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 52

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 1:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj kaszcze. Wiesz co ,rece mi juz opadaja. Wczoraj dowiedzialam się od męza że jak dziecko chce jeść to mam się wziąć do pracy. Pracuję i to bardzo duzo.
Od poniedzialku zaczynam dzialać. Ja pieniądze na dziecko dostanę a tatus nięch sie potem gimnastykuje jak z tego wybrnąc. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo duzo ludzi uzywa dzieci jako karte przetargowa ,zemsta a czyim kosztem................ wlasnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to niska świadomość ludzi....
aż boli jak o tym myślę....dziecko jako karta przetargowa- STRASZNEEEEE!!!!!

MATKA kocha swoje dzieci BEZWARUNKOWO ZA TO ŻE PO PROSTU SĄ....BEZ WZGLĘDU KIM I JAKIE SĄ....
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bacha4215



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 52

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszcze żebyś wiedziała że boli. Co taki mały czlowieczek jest winny? Skoro tatus juz teraz robi problemy z alimentami na dziecko to najwyższy czas postwić go do pionu i trochę nim potrząsnąć. Małżonek dostał już drugi termin od mojej adwokatki na wplacenie alimentów. Do tej pory zwlekal , tłumaczyl że chce ugody poza sądem a teraz się okazuje że mąż absolutnie nie będzie płacił na dziecko bo ma taki kaprys. Liczy na to że się ugnę i poproszę go aby do nas wrócił. 4 lipiec to data ostateczna i alimenty za 3 miesiące na dziecko maja być na moim końcie. W sprawie alimentow na mnie adwokaci niech sobie negocjuj ale dziecko potrzebuje srodkow do zycia.. Jezeli nie ,we wtorek sprawa trafia do sadu i koniec zartów. Ja w poniedziałek składam wniosek o alimenty do Jugendamt a tatuś będzie mial problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zal w sercu pozostaje ale licze ze z czsem sie zmniejszy dla nas wszystkich,co do alimentow na wlasne dziecko nie ma ugody, fochy niech sobie strzela w sciany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bacha4215



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 52

PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Jestem roztrzaskana na milion kawałków. Siedzę w domciu i nie mogę sobie poradzić sama ze sobą. Mimo że nie mieszkamy z męzem razem widywalismy się ze względu na córkę. Mąż miał odebrać córkę z przedszkola we wtorek bo ja pracowalam. Okazalo się że mąż wysłał po małą swojego kuzyna a sam w nocy pojechał do Polski. Zostałam sama z córką której w czwartek zaczęly się wakacje i z pracą. Przez telefon tylko sie smiał i mowil żebym sama sobie radziła skoro jestem taka mądra. Nie zabrał corki ze sąobą, nawet żeby zawieżć ją do mojej siostry. Ja wybieram się na urlop dopiero za 2 tygodnie. Dam sobie radę ttylko to tak strasznie boli bo nie chodzi tu o mnie tylko o dziecko.Potwór a resztę epitetów zatrzymam dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group