Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NASZE MARZENIA:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze.
Marzę o środkach,które ozdobią mój CEL.Ponieważ są nierealne do zdobycia stały się moimi marzeniami. Mogę je w zamian ozdabiać wedle woli. Mogę je kształtować wedle życzeń.
Nie wolno mi tylko zamykać oczu żeby nie stracić twardego gruntu pod nogami - bo już bym się nie podniosła.
Pozdrawiam wszystkich MARZYCIELI / stanowią 4% populacji ludzkiej - to niewiele - prawda? Może dlatego Świat nie dba o nich i nie zauważa?/

http://termometr.wrzuta.pl/audio/5IuRAP0aoN1/stare_dobre_malzenstwo_-_wedrowka_zycie_jest_czlowieka

to nic....to nic....
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aby marzyć nie trzeba zamykać oczu i robić z marzeń coś co nie jest osiągalne juz na wstępie...
wydaje mi sie , że problem polega na tym, że nie wierzymy w siebie i swoje mozliwości i dlatego odpychamy marzenia od nas...
nasze marzenia to coś tylko naszego...wyobraxnia marzeń jest potrzebna by sobie je zwizualizować...w naszej podświadomości zobaczyć jak mają one wyglądać...czyli jak pisze Echnaton zobaczyć jak powstaje ten dom...
człowiek uwierzy , że jest to marzenie realne do spełnienia...
ale marzenia nie spełniają się same to my spełniamy marzenia....gdy spełniaja się same to już są CUDA...Smile


człowiek szczęśliwy to ten co spełnia swoje marzenia...czyli bardzo realnie stąpa po Ziemi i MA ŚWIADOMOŚĆ CZEGO PRAGNIE I ŚWIADOMIE DO TEGO DĄŻY...
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.m



Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 173

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim marzeniem nie jest dom ale być szcześliwa i kochana i nie bać się każdego nastepnego dnia... A marzenia pozwalaja mi do tego dażyć to one mi pomagały kiedy było tak bardzo ciężko to tylko one trzymały mi rece żebym znów czegoś sobie nie zrobiła to one daja mi siłe i wiem że jesli nie zamkne za sobą tego co już się stało i nie zaczne żyć od nowa to moje marzenia nigdy się nie spełnią i nigdy nie będe szczęśliwa...
_________________
Co nas nie zabiło to nas wzmocni......
http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak czujesz gdzie znajdziesz to szczęście, bezpieczeństwo, miłość, spokój?
wyobraź sobie to miejsce i niech ono pojawia się w Twoich marzeniach...

Masz Madziu wspaniałe marzenia, nie pozwoliły Ci odejść z tego świata...."trzymają Cię za ręce" chcą byś dla nich żyła, by one mogły żyć dla Ciebie...
życzę ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać...

podziwiam Cię ...
pozdrawiam
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzenia się spełniają...!!!! a czasem rzeczywistość okazuje się wspanialsza od marzeń, ponieważ my OCALEŃCY boimy się marzyć i rzeczywistość nas potrafi pozytywnie zaskoczyć....trzymajcie kciuki w przyszłym tygodniu podpisuję umowę o kupno domu...pozdrawiam i nie bójcie siĘ MARZYĆ!!!!
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie Marzenia Kaszcze i wspaniała realizacja!! Gratuluję i 3 mam kciuki.Jak bierzesz na kredyt to jestem pełna uznania, że przeszłaś ten magiel!! Very Happy
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

los tak mi sprzyja, ze kredyt musiałam dobrać niewielki i nie było z tym żadnego problemu.... Very Happy Very Happy Very Happy
już niedługo się przeprowadzamy....cudownie i wspaniale się czuję...będę miała swój wymarzony ogród, choć nie marzyłam o tak dużym ogrodzie Very Happy Very Happy Very Happy
a jeszcze 2 lata temu po 18 latach małżeństwa uciekłam od sprawcy-"męża", zabierając dzieci, psa i 4 reklamówki rzeczy osobistych....
nie było łatwo...nawet nie miałam swojego łóżka...najwiekszą wartością, która spotkałam jest mój obecny partner....bardzo sie bałam następnego związku, ale nie warto zamykać się na uczucia i wybierać samotność...trzeba byc czujnym , ale trzeba mieć wiele szczęścia by spotkac odpowiedniego człowieka....wybrałam szczęście i je otrzymałam....pozdrawiam
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yo prawda kaszcze, odpowiedni ludzi chodzą bardzo często obok nas, ale my...nie umiemy ich dostrzec. Każdy zasługuje na miłość, życie bez miłości jest tylko marzeniem o życiu....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto potrafi marzyc i mniec cele na pszyszlosc ten potrafi zyc Very Happy ja maze o podrozach i chce to nie dlugo zrealizowac,rzym mi sie podoba,paryz znam,meksyk,i zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłaś w Meksyku?
Jak fajnie - wrzuć może parę fotek.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fatek nie mam to byl 97 r i fotki tylko zwykle zdjecia.nie wiem jak wstawic pozdrawiam sylwia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia ważne, że Ty je masz i że masz marzenia....

moje sie spełniają....mieszkam już w nowym domu ....mam nowa rodzinę i właśnie wzruszyłam się ze szczęścia....na górze w pokojach śpią dzieci...mój partner chrapie smacznie na sofie, kot śpi na moich kolanach a ja pisze do Was z Nowego Domu....

mam Rodzinę , dom i ogród, o który muszę zadbać ...tylko mój piesek nie doczekał nowego miejsca....odszedł we wrześniu...

myślimy aby wziąć pieska ze schroniska....Echnatonie właśnie tak jak kiedyś pisałeś widziałam w marzeniach jak powstaje mój dom i powstał....a teraz jestem TU!!!! KOCHAM ZYCIE!!!! KOCHAM KAŻDA CZĄSTKĘ MOICH NAJBLIŻSZYCH....

FUNDAMENTY SA SOLIDNE...ŚCIANY MALUJEMY NA WIELOBARWNE KOLORY....I NIE MAM JUŻ KRAT W OKNACH I PODWÓJNYCH DRZWI....TERAZ MAM BEZPIECZEŃSTWO, KTÓRE DAJĄ MI NAJBLIŻSI.!!!!

MIEJCIE ODWAGE ZMIENIAĆ I MARZYĆ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochana jak sie ciesze po tym jak i ile ty przeszlas........................... ogromne gratulacje ja jestem w trakcie mojej drogi doooooooooooooooooooo wolnosci i bycia soba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwia...idź ...walcz i wygrywaj....odnajdź siebie...bądź sobą....i ciesz sie zyciem....pozdrawiam
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bacha4215



Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 52

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszcze ciesze sie razem z Toba Twoim szczesciem. Trzymaj sie cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group