Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nastroje i emocje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu, ja tez cenie swoja prywatnosc i odnosze sie wylacznie do tresci napisanych na forum dostepnym dla wszystkich. Nie lubie zakulisowaych gier.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marto,to Twoja sprawa co lubisz i czego nie lubisz,nie wiem o jakich grach piszesz,i z kim takie gry prowadzisz,i prawdę mówiąc nie interesuje mnie to,wiem ile i co chce napisać na forum i co i do kogo chcę napisać na pw,po to ono jest i wielkie dzięki za taką możliwość,a Ty chyba nie możesz pisać na pw?,może stąd ta negatywna opinia na temat wiadomości prywatnych?,ja sobie bardzo to cenię i nie narzucaj innym co i gdzie mają pisać,dobrze?,bo to nie wygląda najlepiej,tu są dorośli ludzie,którzy wiedzą co robią i czego oczekują,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam , ale moze skonczmy ten temat. Nie prosilam ciebie o korespendencje na pw. Nie pytalas mniei czy chce czytac Twoje maile na pw. Rozumiesz co mowie? O tym z kim rozmawiam i z kim chce rozmawiac na pw - decyduje ja. Naruszylas bez mojej zgody moja prywatnosc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marto,Ty widzisz co Ty piszesz?,teraz się nie dziwię,że masz zablokowane pw,ale to Twój problem,w ten sposób odreagowujesz złość?,to jest naruszenie Twojej prywatności?,dobre sobie,nie ośmieszaj się,żałuję,że napisałam do Ciebie,teraz wiem,że żle trafiłam,tzn.na nieodpowiednią osobę,nie musiałaś tego czytać,możesz wiadomość usunąć,mam nadzieję,że już dawno to zrobiłaś,bo najwidoczniej zaszła pomyłka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj marto,chyba jesteś bardzo sfrustrowaną osobą,jak tak reagujesz na pw,ja zawsze bardzo się cieszę,gdy ktoś do mnie napisze,i za każdym razem odpisuję,gdy ktoś pisze na pw.tzn.że ma na to ochotę,że szanuje tą osobę,może podejdż właśnie w ten sposób?,a nie tak nerwowo?,po to tu jesteśmy,by się wspierać,jeżeli zechcesz kiedyś do mnie napisać,na pewno Ci podziękuję,jak to robię dotychczas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze tylko jedno zdanie do Ciebie marto,nie miałam wpływu na to,co czytasz na pw.,chciałaś,przeczytałaś,to był Twój wybór,to wszystko co chciałam Ci powiedzieć,i nie chcę dalej tu z Tobą pisać,to moje posty,więc uszanuj to,a jak chcesz drążyć dalej ten wątek,pisz na pw,bo tutaj uważam to za stratę czasu,mam ważniejsze tematy do opisania w moich postach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wicki



Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 3

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez wicki dnia Wto Sie 28, 2012 23:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,ostatnio uczestniczyłam w rozmowie osób na temat alkoholu,to były żony alkoholików,jedna mówiła,że alkoholizm to choroba na zyczenie,bo facet dobrowolnie sięga po alkohol,nikt mu na siłę do gardła nie wlewa,na co druga oburzyła się i zdecydowanie temu zaprzeczyła,spytały,co ja o tym myślę,a moje zdanie jest takie,że też uważam,że to jest choroba na życzenie,i zdania nie zmienię,były mąż-alkoholik wyrzadził mi wielką krzywdę,skrzywdził również nasze dzieci,dlaczego mam go tłumaczyć,że to choroba,której on nie potrafił wyleczyć?,nawet nie chciał o tym słyszeć,że jest chory,to pójście na łatwiznę,gdy człowiek jest chory to się ratuje,szuka pomocy,skoro ta kobieta chce być cierpiętnicą i tak go tłumaczy,jej sprawa,nie rozumiem jej,cieszyła się,że mu nie ulega,że go nawyzywa,uderzy,wezwie policję,z czego tu się cieszyć?,co to za życie?,jeżeli ktoś czerpie radość z wezwania policji?,brrrr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O cześć Ania co u Ciebie dobrego?
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Nie Gru 02, 2012 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Lulka,miło mi ,że odezwałaś się,bardzo miło,co u mnie?,sporo się dzieje,a może napiszę do Ciebie na pw?,co Ty na to?,nie chcę tu pisać o wszystkim,pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 1:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam Aniu zatem na pogaduchy na pw.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do nastrojów i emocji to: jestem bałaganiarą i znowu szukam dokumentów, które są jak pszczółka Maja są gdzieś lecz niewiadomo gdzie....jak nie znajdę do jutra to legnę w gruzach! Moja adronalina jest na maksa.
Kto będzie za mnie trzymał kciuki?
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajdziesz je .
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co?,znalazłaś te dokumenty?,na pewno bym kciuki trzymała,ale niestety,za pożno to zobaczyłam,polecam się na przyszłość,(uśmiech),niekoniecznie w poszukiwaniu dokumentów,pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłam, po przeprowadzce w ogóle nie mogę się odnależć w zamian jestem po prostu szczęśliwa Very Happy
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group