Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak długo to potrwa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maketaton
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 108
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Sty 04, 2012 23:09    Temat postu: Hej Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że jesteś!
Weź głęboki oddech,dzieci pojadą, wrócą, nic im nie będzie. On także nie ma podstaw, by Ci ich odebrać. Myśl trochę o sobie, o swoich potrzebach, o tym, by uporządkować swoje życie emocjonalne.
W końcu jednak NIE WRÓCIŁAŚ do niego, pozwól sobie czasami na błędy. Nie obwiniaj się za to. Mogłaś nie odebrać telefonu, to z NIM JEST COŚ NIE TAK SKORO WEZWAŁ POLICJĘ. Z nim, nie z Tobą.
Twoje córki sporo widziały, wiele doświadczyły,ale kochają Cię i nie stracisz ich.
_________________
"Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lolka0022



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 34

PostWysłany: Pią Sty 20, 2012 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już o krok do przodu. Ostatnio dzieci znów były u męża. Już nie byłam taka smutna, starałam się zapełnić swój czas tak bym była zajęta tylko sobąSmile Jest coraz lepiej z moimi uczuciami. Przyznam nawet że może nadejdzie ten dzień niedługo że dzam dzieci mężowi na noc. Wiem że tam nic im się nie stanie, bo są jego rodzice. Są u mnie postępy i z tego się ciesze:) A o tym że nie ma przy mnie żadnego mężczyzny- trudno- bez tego też da się żyćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nika14



Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 146
Skąd: dolnosląskie

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolka, cieszę się, że pokazujesz nam , iż po burzy może przyjść słońce, jest w Tobie dużo siły, dojrzewasz i uczysz się wszystkiego od nowa, stajesz się inną osobą, miło jest czytać takie wpisy. Chociaż jeszcze wiele przed Tobą, ale wierzą ,że dasz radę, powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erna24



Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: katowice

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mart sie bedzie dobrze ja mam podobnie tylko nie mam gdzie isc mieszkanie moje a on nie mysli sie wyprowadzic jak jezdzilam za granice przez pare lat bylo super dopiero niedawno dowiedzialam sie ze moj syn przechodzil gehhenne z alkoholikiem go pilnujacym ja myslaam ze wszystko jest ok dopuki nie poszlam do szkoly.po tej rozmowie jak przyszlam do domu kazalam mu is do diabla zdemolowal mieszkanie policja nic .........ja bez emocji nic trudno .........jechal po pijaku i spowodowal wypadek rozpier,,,,,, auto polica nic ...............................ja nic moje auto chce dodac mieszkanie tez moje,,,,,,,,,,,,,,,,ale i tak wieze ze przyjdzie kryska na matyska pujdzie siedziec i juz nie wrociNIGDY NIGDY NIGDY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolka0022



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 34

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erna posłuchaj. Może i masz racje, ale my mamy dla kogo żyć, Teraz jestem bardzo nerwowa, czasem bez powodu krzyczę na dzieci, ale wiem że to wszystko minie. Musi minąć- bo jeżeli nie minie to umrzemy z żalu i cierpienia. Nie możemy się poddawać "bo policja nie reaguje". Przypomnij sobie jak żyłaś gdy byłaś bez niego. Sprubuj właśnie tak żyć. Ja zajęłam się pracą i dziećmi. Staram się robić tak by nie myśleć o kłopotach, o tym co złe. A jak mam chwile zwątpienia płaczę i nie wstydzę się tego bo tak roładowuję swoje emocje. Zazwyczaj płaczę w wekeendy bo wtedy najbardziej czuje się samotna. Płaczę i jest mi lżej. I proponuję ci książke byś przeczytała którą zaproponowała mi pani pedagog z przedszkola moich dzieci- da ci dużo do myślenia i pomoże. Tytuł "Sekret" autor Rhonda Byrne. I pamiętaj życie nie tylko składa się z koszmaru i cierpienia. Przed nami może czekać jeszcze wiele dobrego. A narazie skupmy się na dzieciach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maketaton
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 108
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie Lolka czytać, że u Ciebie zmiany i zza chmur nieśmiało wychyla się słońce. Dużo jeszcze przed Tobą, to fakt, ale ważne jest byś znalazła spokój ducha, taka równowagę i coś, co daje Ci przyjemność. żebyś mogła oddać się temu zajęciu, gdy nie ma dzieci przy Tobie. Wtedy mniej będziesz się martwić. Przypomnij sobie, co sprawiało Ci przyjemność, gdy byłaś bardzo mała, ja np. lubiłam pisać i słuchać płyt z adapteru, teraz to też pomaga na zły nastrójSmile
_________________
"Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maketaton
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 108
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno - Erna, witaj serdecznie!
Może założysz swój temat i napiszesz więcej o swojej sprawie. Jest tutaj na forum wiele osób, które służą pomocą z zakresu prawa i może ktoś Ci pomoże z Twoimi problemami.
_________________
"Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group