Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

psychopatyczni braciszkowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cytrynkowa12



Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 83

PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 22:37    Temat postu: psychopatyczni braciszkowie Odpowiedz z cytatem

czytając wpisy na NL czesto zauwazam że opisywani faceci mają wiele wspólnych zachowan ,nawet mówią te same słowa momentami mam wrazenie że ci wszyscy to jeden ON,wiec może poopisujemy różne nasze zle doświadczenia zobaczymy ile mają wspólnego opisze jeden z pierwszych jakie pamietam byłam w początkowej ciąży ,moj ojciec przyszedł zdenerwowany i mówi ze musi mi cos powiedziec a mianowicie spotkał w Warszawie mojego męża(miał byc w pracy)z jakąś dziewczyną paradującego z nią za reke i obściskującego się ,oczywiście rozmowa z mężem a on że moj ojciec owszem widział ale to jego kuzynka agatka dawno sie nie widzieli ona tez dopiero co za mąż wyszła i och i ach a tak wogóle to na sobote jesteśmy na 16- tą do niej zaproszeni ,więc ja w sobote sie na szykowałam a mój małzonek poszedł sobie na pogaduszki do sąsiada wiec ja chodziłam i prosiłam no chodz bo jedziemy do agatki ,a on zaraz i zaraz wkońcu sie wydarł ze głupia baba nie będzie go poganiac,ja się zdenerwowałam że nie wypada sie spózniac a on mi nawyklinał powiedzał ze mu swoim gderaniem popsułam humor i że z głupią babą nie będzie nigdzie jechał ,namuwił sasiada na wódke i wypili ja sie poryczałam i taki był finał ,teraz wiem że nie ma żadnej kuzynki agatki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cytrynkowa12



Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 83

PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

namówił miało być -przepraszam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group