Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spotkanie Użytkowników Forum
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 9:36    Temat postu: Spotkanie Użytkowników Forum Odpowiedz z cytatem

Witajcie


Temat może niektóre osoby zadziwić, wywołać różnego rodzaju emocje te pozytywne i te drugie także.... Jednak pomimo tego postanowiłem z serdecznym uśmiechem go podjąć.

Tak sobie myślę, że Razem możemy jeszcze więcej.
Jakie jest Wasze zdanie na temat zlotu użytkowników forum (co by miało na nim być Waszym zdaniem...
Jakie macie może pomysły na nagłośnienie tak ważnego wydarzenia ...? Bo od tego także może bardzo dużo zależeć.

Wszystkie rozwiązania są dobre wspólnie się zastanowimy jak to ewentualnie wdrożyć w życie . Może być połączone z konferencją, dyskusją a nawet koncertem na jakiś szczytny cel. Czyli reasumując jak macie pomysły, dojścia do szanownych sponsorów itp . To może być naprawdę Duże i Ważne wydarzenie. Wiecie od kogo to zależy dokładnie od WAS ( jest już kilka tysięcy zarejestrowanych Osób na forum i powiem skromnie dużo Razem możemy). !!!

Forum jest i będzie ale czy będzie się rozwijać, dążyć do większego profesjonalizmy na rzecz osób doznających przemocy... to jest pytanie ....Osobiście chcę żeby tak było....


Ponadto jestem otwarty na wszelkie pomysły w tym celu proszę o kontakt
email pod adres


Arrow t.pietrzak@niebieskalinia.pl

pozdrawiam
Tomasz Smile



_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ares



Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i pozdrawiam, pomysł mi się podoba tylko mam wątpliwości co do jego realizacji, chodzi o to że trudno znaleźć termin który by odpowiadał wszystkim chętnym, nie oznacza to że nie nalezy nic robić, jeśli sie spodoba to napewno spotkanie będzie jeszcze nie raz zorganizowane a w tedy osoby które być nie mogły wcześniej będą mogły się spotkać.
_________________
...a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brzytwa



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 235
Skąd: Żandarmeria

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo. Po pierwsze nie sądze aby nasze kobietki z forum chciały tak na żywo opowiadać o swoich problemach. Forum daje jednak namiastkę anonimowości, dzięki temu ludzie się otwierają.

Po drugie. Kwestia napojów. Sama kawa? No bo jak żona alkoholika będzie patrzyła na mnie że sączę piwo? Smile
_________________
Przemoc w rodzinie jest przestępstwem.
Każdy ma prawo zapobiec przestępstwu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ciekawy



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 63

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maras, jeśli pomysł spotkań to nie jest żart na prima aprylis to jest to ciekawy pomysł, może będą chętni na spotkanie.

Brzytwa, na spotkaniu nikt nie musi opowiadać o tym co pisze na forum, mogłoby to być normalne spotkanie, a co do sączenia przez ciebie piwa to to chyba żart albo brak kultury... szczególnie gdy wiesz jakie to jest forum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie żart.

Każdy pomysł jest dobry. Nie chodzi o to aby to było spotkanie na jakiejś małej salce czy w jakimś pokoju. Owszem dyskusje, rozmowy a nawet konferencja . Może i nawet jakiś koncert . Wiecie co nie ma co gdybać od Nas tutaj zależy co i jak. Wiadomo organizacja, sponsorzy są potrzebni. (pomysły takie jak współorganizacja z różnymi Prezydentami miast , Burmistrzami , organizacjami pozarządowymi wskazana. Jednak potrzebne jest Wasze dojścia do różnych osób, pomysły itd. Naprawdę Warto to zrobić.

Można także tematykę przeciwdziałania przemocy połączyć z innym ważnym zagadnieniem dotyczącym pomocy. Wasza inicjatywa. Teraz jest tak ok - jest jakaś konferencja itd i nic za tym nie idzie. Może czas na Nas abyśmy pokazali że to co się dzieje tutaj jest bardzo ważne i ma przyszłość.

no to zaczynamy
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monikakul81



Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 71

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł super, ja bym chętnie przyjechała na takie spotkanie, przeżyłam dużo ale już mam wszystko za soba. Jeżeli tylko będzie taka możliwość jestem za.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poldek



Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł super tylko w naszych realiach zapewne może być trudny do realizacji,ale zawsze można podyskutować i zobaczyć co to nam przyniesie jakie będą tego efekty,pozdrawiam
_________________
Są tacy co nigdy nie mieli nadziei, i tacy którzy ją wiecznie tracą ... ale żyją nadzieją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudny to prawda. Jednak jak pozostaniemy w ukryciu to dalej będzie tak jak jest. Będą podejmować decyzje za nas lub nie podejmować żadnych i mówić że jest ok. Po co coś zmieniać, dostosowywać do upływu czasu, postępu ... Może to zabrzmieć jak iluzja ale jest to wykonalne !. Na początek tak uważam należy wzbudzić zainteresowanie w każdym wymiarze ( od Nas tutaj po osoby związane z instytucjami, mediami no i oczywiście pomyśleć o logistyce) .
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaja116



Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to bardzo dobry pomysł. A termin można wybrać, zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce wziąć udział. Wiadomo, że nie każdemu będzie pasował, ale nigdy nie wybierze się terminu pasującego wszystkim Smile
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie

na chwilę obecną będą potrzebni sponsorzy oraz osoby chętne do pomocy przy organizacji. Wyślę każdemu informującą o tym wiadomość email.
Na chwilę kilkanaście osób wyraża chęć udziału i cały czas przybywają nowe zgłoszenia . Wiecie Razem możemy dokonać wielkich rzeczy naprawdę !


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
basia-aa



Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 346
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysl jest świetny i nie mozna zakładać, że nic z tego nie wyjdzie!
Panowie mają zupełną rację, że siła tkwi w naszej liczbie. Ludzie muszą przestać myśleć, że przemoc domowa dotyka tylko osoby w środowiskach patologicznych, gdzie same ofiary są alkoholiczkami, które sobie na to zaslużyły.
Termin musi byc określony, niestety to my mamy się do niego dostosować a nie organizatorzy do każdej z nas. Jeżeli któraś z nas nie bedzie mogła się pojawić, to się nie pojawi i koniec.
Warto jednak pomyśleć jaką tematykę należy przede wszystkim poruszyć na tej konferencji. Moim zdaniem jednym z nich powinno być nagłośnienie zlego traktowania ofiar przez Policję i organa sprawiedliwości. Nie stosowanie najnowszych rozwiązań prawnych przez te organy. Te kwestie warto nagłośnić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agusia18



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 19:54    Temat postu: Witam, Odpowiedz z cytatem

po zapoznaniu sie z emailem pierwsze uczucie byla rezygnacja wydawalo mi sie ze rzucaja sie z motyka na slonce..ale przy kolejnym emailu przeczytalam ilu was tu jest..a pewnie ile was nas tu bedzie..mysle ze tak jak w zyciu wszystko zalezy od strasznego uporu i konsekwencji a wtedy bedzie sie dalo zrobic wiele byle nie byl to tylko pomysl a permamentne dazenie do celu fajnie ze ktos ma tak ambitny pomysl jestem za i uwazam iz strawe trzeba naglosnic u zrodel moze afisze w kazdym z osrodkow niebieskich lini informujacych o spotkaniu oraz formu..
_________________
agi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł spotkania jest świetny,bardzo cenie to Forum,uzyskałam tu wielkie wsparcie,dlatego jestem na TAK!!!,i chętnie włączę się w organizację i przygotowania,pozdrawiam i zyczę powodzenia w realizacji tego zamierzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dziękuję za informację na pocztę mailową,ta wiadomośc bardzo mnie ucieszyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Berenika



Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 24

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich Smile
Jeśli chodzi o spotkanie, to mogę się włączyć w organizację w Łodzi.
Proszę podać co jest potrzebne do konferencji i jaki na to potrzebny budżet.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group