Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytania nt. cech i poglądów kobiet maltretowanych

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Czytelnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia



Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 14:19    Temat postu: Pytania nt. cech i poglądów kobiet maltretowanych Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie!

Od dłuższego czasu zajmuję się badaniami nt. cech, poglądów u kobiet maltretowanych.
Jestem studentką V roku psychologii i zwracam się z prośbą o pomoc w wypełnieniu ankiety potrzebnej do napisania przeze mnie pracy magisterskiej. Badania, których się podjęłam zajmują się tematyką kobiet doświadczających przemocy, nie tylko w dorosłym życiu, ale i mających doświadczenia z dzieciństwa. Wyniki tych badań pozwolą poszerzyć wiedzę z zakresu przemocy, co odgrywa ważną rolę w lepszym rozumieniu oraz późniejszej interwencji.
Zachęcam do udziału.
Badanie jest całkowicie anonimowe i służyć będzie mi wyłącznie w celach badawczych. Składa się ono z trzech etapów (3 ankiet). Do każdej ankiety jest załączona instrukcja. Badanie nie jest długie, pytania ułożone są w sposób klarowny. W przypadku chęci uzyskania większej ilości informacji nt. badania, można kontaktować się ze mną na podany w badaniu adres mail.
Badanie dostępne jest na stronie: ****


Pytania ułożone są w sposób nie szczegółowy, nie naruszający norm etycznych/moralnych. Podkreślam - skupiam się na tym, jakie Panie macie ogólne poglądy.
Chciałam serdecznie podziękować Paniom, które udzielą odpowiedzi na pytania.
Joanna


*Na łamach forum nie prowadzimy żadnych badań, ankiet itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Czytelnia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group