Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Terror schizofreniczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niebieska



Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 1
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 15:42    Temat postu: Terror schizofreniczny Odpowiedz z cytatem

Duży (148kg),silny mężczyzna, mój mąż,od 9 lat t.j, od chwili narodzin naszej drugiej córki, choruje na schizofrenię. Terror polega na tym,że nie mogę nigdzie wyjechać, a nawet wyjść z domu na chwilę, bo od razu zaprasza kumpli pod pretekstem grania (muzyk samouk),by sięgnąć po różnego rodzaju substancje psychoaktywne. nigdy nie wiem, co zastanę.On zwykle potem ma atak psychozy i traci rozum, co kończy się pobytem w szpitalu. Nigdy nie zostawiam z nim dzieci. Mam pracownię, ale z domu wyjjść nie można, więc jak tu malować?Jak to wytrrzymać całe życie Może ktoś ma jakiś pomysł?
_________________
niebieska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreberko



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponowalabym go wciagnac w dzialalnosc jakiegos klubu dla chorych na psychozy(mozna sie dowiedziec w szpitalach i prezychodniach),są tez dla rodzin.Tam mozna uzyskac trochw pomoy,a on bylby pod kontrola.Rozumiem,ze to duzy problem...Ale jest mozliwy do zalatwienia.A moze tez i wlasnie w warunkach kontroli muglby tam muzykowac bez brania subst.psychoakt.?Jesli bylby moze w poblizu "dom pod fontanną"-tam moznaby zdzialac jeszcze wiecej,choc nie wiem czy na tym etapie choroby.
_________________
(...)Nas nauczono: nie ma przeszłości
Jeśli jej ksiege zechcę otworzyć
może wśród cieni grafiki ożyć
Powykrzywiany potworów las(...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group