Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uzalezniona od agresora

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malina374



Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 36

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 10:43    Temat postu: Uzalezniona od agresora Odpowiedz z cytatem

Zawitałam do Was po raz kolejny.Niestety z mniej optymistycznymi słowami.
Moj partner od kilku miesiecy ,cyklicznie co 2-3 miesiace psychicznie mnie dołuje.Polega to na tym ,ze obraza sie o jakas błachostke i wtedy odmowia kontaktu ze mna,nie chce rozmawiac na temat konfliktu,ignoruje moje uczucia.Ostatnio padły tez nie miłe słowa,jeszcze nie wulgarne ,ale raniace mocno.Masakra jakas tym bardziej ,ze jestem z molestowania i zyłam w rodzinie gdzie stosowano przemoc psychiczna.Dlatego takie zachowania sa dla mnie zagrozeniam ,mysle,ze dla wszystkich...Korzystam jeszcze z terapii,bo mam problem ze wspoluzaleznieniem ,moze lepiej nazwac to ,ze kocham za bardzo.Jestem rozwalona ,tym ,ze przez wiele miesiecy pozwalalm sobie wmawiac ,ze to ja cos złego zrobiam i on sie za to tak zachowywał (karal mnie) ,dopiero przy ostatnim konflikcie przejzałam na oczy ,ze on stosuje przemoc wobec mnie.Oczywiscie nie przyjmuje do wiadomosci ,ze ma problem,twierdzi ,ze to ja mam problem .Ostatnio wezwała policje,bo jego chamstwo i odrzucanie emocjonalnie trwało kilka dni,kiedy prosiłam wiele razy zeby ze mna porozmawiał,bez skutku ,a wrecz odwrotnie.Bojac sie ,ze moge w koncu zrobic cos nieodpowiedzialnego (emocje) wezwałąm policje.Oczywiscie obraził sie i wyjechał.Zreszta powiedziałam mu ,ze nie chce z nim juz byc.Teraz sie boje,ze nie dam rady sama i finansowo i bez tyrana od ,którego jestem uzaleznina.Czuje obawe,zal i krzywde ,Masakra Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilans zysków i strat, poszukiwanie swoich mocnych stron, sporządzenie planu a nade wszystko czynne i aktywne uczestniczenie w Twoich terapiach.
To twoje życie i tylko Ty decydujesz o jego kształcie i wyglądzie...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group