Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

powitania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anka7



Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 18
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 23:48    Temat postu: powitania Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich opisałam prawie całe swoje życie lecz nacisnęłam coś nie tak i wszystko na marne nie bardzo sie znajduje w internecie i w dodatku to moja pierwsza wiadomośc juz póżno ale w skrócie mam dwoje dzieci meża alkocholika mieszkam z teściowa w ich domu i resztą rodzeństwa męza (siostrą,bratem i ich rodzinami)dom bliżniak.mam narazie pustkie w głowie od czego zacząc więc chyba jutro spróbuje ponownie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 5:25    Temat postu: Re: powitania Odpowiedz z cytatem

mi też się to zdarzyło
dobrze, że się nie zrażasz
ważne, to chcieć wstać i iść dalej, do przodu
Smile
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grubyfus



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj miejsce pozytytywnie zakręcone dla pomocy wszystkim z pamięcią niestety o tych dawnych złych chwilach ale zawsze z nadzieją i nowym światełkiem na lepszy następny wschód słońca
_________________
JESTEŚMY TYM CO CHRONIMY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group