Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

odwołanie i załamanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jolanta 71



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 11

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 23:36    Temat postu: odwołanie i załamanie Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dostałam pismo z sądu informujące mnie,że mój mąż odwołuje się od wyroku.Jestem załamana,jego mamusia wzięła adwokatkę-stać ją na to a ja sama się dokształcam w dziedzinie prawa.Mój mąż przebywa w areszcie bo otrzymał wyrok 2 lata i 3 miesiące pozbawienia wolności za znęcanie się nade mną oraz za pobicie.Myślałam ,że już za mną najgorsze dni ale się myliłam teraz czekam i wariuję ze strachu,że go wypuszczą.Czułam się taka silna a teraz sama się na sobie zawiodłam ,znowu zwycięża strach niesamowity strach.Boję się ale nie poddam się wolę żyć krótko i czuć wolność.Wiem ,że potrzebuje pomocy ,jutro idę do mojej pani psychiatry i do psycholożki to są niestety bardzo ważne osoby w moim życiu. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 2:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwołanie to jeszcze nie zmiana wyroku, jeśli nie ma innych okoliczności to...sąd wydawał wyrok i będzie starał się utrzymać go w mocy, przynajmniej sąd będzie tym zainteresowany.

A o innych sprawach możemy porozmawiać na maila czy pw...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
basia-aa



Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 346
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jolu na jego miejscu każdy by walczył o wolność. Nie martw się na przyszłość. Sąd nieźle przywalił mu wyrok i jest on konkretny. Nie ma raczej opcji, że po odwołaniu tak szybko go wypuszczą. Odwołuje się do Sądu Okręgowego, ale zaraz moment. Jeżeli Sąd Okręgowy będzie miał inne zdanie to Tobie przyługuje też apelacja Wink Skorzystaj z tego jak nie będzie po Twojej myśli.
Szkoda tylko, że drugi raz jesteś narażona na kolejne postępowanie sądowe. Raz to i tak dużo, drugi... przesada. Przy swojej sprawie bałam się, że się odwoła, na szczęście nie umiał i nie było go stać na adwokata, dzięki temu dość szybko się wyrok uprawomocnił.
Tak się Jolu zastanawiam przy tak wysokim wyroku czy nie warto byś porozmawiała ze swoim dzielnicowym nt co będzie jeżeli on wyjdzie i jaka będzie pomoc Policji? Może warto zapytać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group