Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe życie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolka0022



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 34

PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 11:32    Temat postu: Nowe życie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ponownie. Dawno się nie odzywałam a to dlatego że u mnie wiele się zmieniło i przede wszystkim na dobre. Udało mi się przezwyciężyć najgorsze trudności choć jeszcze kilka spraw muszę pozamykać. Przede wszystkim dziękuję Wam za wsparcie i zawsze słowa otuchy. Dziewczyny dałam radę. Dostałam rozwód. Mój były mąż może widywać dzieci ale nawwet po nie nie przyjeżdza. Sprawę karną jeszcze mam nie zakończoną ponieważ odwołał się od wyroku jaki dostał, dostał 3 lata w zawieszeniu na 5 lat, dozur kuratora, zabrali mu wiatrówkę na skarb państwa i koszty pieniężne. Jednak było warto walczyć. Ułożyłam sobie życię na nowo, mam pracę, mieszkam już sama z dziećmi na stancji. Dziewczyny pomiętajcie, warto żyć dla naszych dzieci, nawet dla nas samych. Jesteśmy silniejsze niż wydaje się naszym tyranom i oprawcom. Nie poddawajcie się a zobaczycie że warto. Będzie ciężko, bo nikt nie mówi że jest lekko ale na efekty zawsze trzeba długo czekać. Trzymam za was kciuki, dacie radę jak ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

Naprawdę tylko się cieszyć razem z Tobą. Dodajesz tutaj bardzo dużo pozytywnej energii i motywacji takimi dobrymi wiadomościami.

pozdrawiam Smile
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję takich osiągnięć,aż miło poczytać,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonifacy



Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 108

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 17:20    Temat postu: nowe zycie Odpowiedz z cytatem

gratulacje i bardzo dzieki .Ja dopiero zaczynam i mam wiele wile watpliwosci i strachu ,ciagle sie boje ,bo mnie ,,przeprogramowal przez lata ze ja to zero i nic nie potrafie .Nawet jakbym sie odwazyla to nic mi sie nie uda.40 toletnie pranie mozgu zrobilo swoje.Czytam i czytam i juz nie czuje sie taka sama,a jak komus sie uda to w mym sercu zapala sie malenka iskierka ,Moze i mnie sie uda -choc pozbyc strachu,i wrescie na stare lata oddychac samodzielnie Dzieki i jeszcze raz gratulacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nika14



Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 146
Skąd: dolnosląskie

PostWysłany: Sro Lis 14, 2012 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Lolka, pamiętam, że kiedyś pisałam w Twoim temacie. Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam, że Ci się udało, że wytrwałaś i pokonałaś wszystkie swoje wątpliwości . Jesteś przykładem, że warto ,że nie wolno się poddawać. Uwierzyłam ,że istnieją silne i mądre kobiety. Życzę Ci Lolka, abyś była szczęśliwą kobietą i szczęśliwą matką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group