Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

eksmisja z mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonab



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 21

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 21:07    Temat postu: eksmisja z mieszkania Odpowiedz z cytatem

Witam
Mąż - bo jeszcze nim jest - odsiaduje wyrok z art . 207 kk do lutego 2013 r , toczy się kolejna rozprawa z tego samego artykułu ale on gra na zwłokę i przedłuża ją podając to nowych świadków "zdarzeń" - obcych ludzi - którzy nic do sprawy nie wnoszą. W lutym 2013 r kończy mu się odsiadka i nie wiem - czy może wyjść na wolność skoro toczy się drugie postępowanie karne??? Drugie moje pytanie dotyczy eksmisji go z domu . W grudniu 2011 r złożyłam pozew o rozwód i w nim ujełam pozbawienie go praw do dzieci , eksmisję - jakie mam szansę?? Do dnia dzisiejszego nie odbyła się ani jedna sprawa rozwodowa - długo to jakoś trwa. Co będzie jak go wypuszczą w lutym 2013 a ja do tej pory nie będę miała eksmisji? Jak mogę spokojnie żyć z dziećmi? Gdzie się udać , jakie pisma i gdzie złożyć aby on już do nas nie wrócił do domu??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia-aa



Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 346
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, to faktycznie masz mało czasu. Eksmisję żądasz przy rozwodzie? Poszperaj trochę w internecie, bo to co pamiętam można wystąpić do Sądu Cywilnego o eksmisję sprawcy przemocy. Podobno takie sprawy muszą odbyć się miesiąc po złożeniu wniosku. Musisz coś pomysleć jednocześnie aby uzyskać zakaz zbliżania się i kontaktowania z Tobą i z dziećmi. Zwróć się o pomoc do Komisji Interdyscyplinarnej ds przemocy domowej, porozmawiaj z dzielnicowym.
Jeżeli dobrze pamiętam, to sprawcę przemocy można bez problemu już wyeksmitować nawet na bruk. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group