Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie znależc pomoc??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
floorka



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 20:06    Temat postu: Gdzie znależc pomoc?? Odpowiedz z cytatem

witam!
Sprawa o której piszę nie dotyczy mnie , ale mojej kuzynki. chciałabym sie dowiedziec czy w w dawnym woj. zamojskim mozna znalezc jakies organizacje które moga udzielic pomocy rodzinie przesladowanej przez alkocholika . Gdzie sie moga osoby poszkodowane zwrócic ?? czy policja jakos reaguje ?? Moja kuzynka chce sie rozwiesc z tym mezczyzna i boi sie aby nie zrobił krzywdy jej i jej dzieciom ( a robił wczesniej ).

prosze o porade poniewaz nie wiem gdzie mogłabym ja skierowac po pomoc ( sama mieszkam daleko ) . Nie orientuje sie w tym temacie gdyz nigdy ten problem mnie osobiscie nie dotyczył .

z góry dziękuje za pomoc
Florka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renata
Moderator - Pracownik NL
Moderator - Pracownik NL


Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 278

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Floorka,
adresy wielu miejsc sa na tej stronie
http://www.niebieskalinia.pl/adresy/lubelskie.html

Jesli trudno ci wejsc w ten link to
http://www.niebieskalinia.pl/pages.php?assign=adresy#Scene_1

Albo po prostu - strona głowna www.niebieskalinia.pl, potem po prawej stronie ekranu przycisk "Porozumienie Niebieska Linia", potem pod mapa Polski link do "adresy instytucji członkowskich Porozumienia". I jak wejdziesz w wojewodztwo lubelskie to bedziesz miala ten rejon o ktory Ci chodzi.
Powodzenia!
Renata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
floorka



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki bardzo za te adresy . Mam nadzieje ze to cos pomoże

Pozdrawiam Floorka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group