Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciężko...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mar.



Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 12

PostWysłany: Nie Gru 02, 2012 18:35    Temat postu: Ciężko... Odpowiedz z cytatem

Witam po długiej przerwie. Nie wiem, który to już tydzień minął odkąd rozstałam się z A. Wiem natomiast, że to co przeżywam to istny koszmar...dalej się nie mogę odnaleźć w tej całej sytuacji. Wszystko mi o nim przypomina, choć próbuję nie myśleć. Odnowiłam stare znajomości, próbuję wychodzić do ludzi, ale każde takie wyjście kończy się kompletną klapą, a ja czuję, że łapię coraz większego doła. Wiem już, że do niego nie wrócę. Nie chcę żyć tak, jak żyłam, ale ta rozpacz jest straszna. Wszystko zwaliło mi się na głowę w jednym momencie. Musiałam wrócić do siebie, choć u mamy odzyskiwałam siły (teraz wróciłam do punktu wyjścia), w pracy masakra, problemy finansowe...ech...przytłaczające...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia-aa



Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 346
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Sro Gru 05, 2012 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyśl wizytę u lekarza, bo możesz mieć problemy z depresją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łucja J



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 77

PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia dobrze radzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropek



Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 8

PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błagam tylko niech Ci do głowy nie przyjdzie żeby do niego wracać. Jak znów bylibyście razem to byłoby tylko gorzej wiem to z własnego doświadczenia.
Potrzebna Ci fachowa opieka, na 100 % jest u Ciebie w mieście albo mops, który jest Cię gdzieś w stanie pokierować, albo PCPR (powiatowe centrum pomocy rodzinie) albo najlepiej "niebieska linia" tam są psycholodzy, grupy wsparcia którzy mają doświadczenie w takich sprawach. Ostatnio dowiedziałam się że są też specjalne projekty z funduszy europejskich, które są skierowane dla ofiar przemocy (można w mops się dopytać, może tam są). Z tego co wiem to w Katowicach (nie wiem z jakiej miejscowości jesteś i chyba nawet lepiej tego nie pisać) to ruszył specjalny program dla osób ze śląska, została uruchomiona nawet strona internetowa (w sądach, tam gdzie są wydziały rodzinne są plakaty porozwieszane)
A może po prosu zamiast "odgrzewać" stare znajomości poznaj nowych ludzi. U mnie jest tak że te "odgrzewane" znajomości to tylko w gorszy stan wpędzają bo zaczynają mnie obwiniać ("przecież mogłaś od niego odejść, sama tego chciałaś" i tym podobne brednie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group