Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Osobowość borderline. Tak daleko, tak blisko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 12:04    Temat postu: Osobowość borderline. Tak daleko, tak blisko Odpowiedz z cytatem

Ponizej tytulem zaproszenia do calego atrkulu w czytelni pod tm samym tyułem. Goraca polecam.. Perełka. .

..........................
fragment, .

UWAGA na jego przewrotną logikę !!!
Ona jest prosta i żelazna i nie jest to kwestia najwyższego IQ aby to rozpoznać.
Broń Boże abyście starali się z nim mierzyć i coś udowadniać - nic nie wskóracie,
jesteście jego krótką grą, etapem w życiu, choćby Wam obiecywał, że jesteście jedyni, niepowtarzalni, jesteście celem jego życia...

Ofiarami BL są ludzie najczęściej o dużej empatii (lub też skrajni narcyzi) - oni w swojej dobroci chcą mu pomóc w jego walce ze złym światem, nawet nie przypuszczają, że są JUŻ jego ofiarą.
Teraz BL będzie tylko zagęszczał sieć intryg.
Tacy ludzie dają z siebie coraz więcej i więcej bo są przekonani, że da się Bordera "wyleczyć" swoją miłością, oddaniem itd. wielokrotnie nie wytrzymują ale wtedy border wraca i LOGICZNIE I SENSOWNIE "przyznaje" się do swoich złych działań i obiecuje zmianę, poprawę i znowu jest sielanka...


Ostatnio zmieniony przez marta 25 dnia Czw Sty 10, 2013 22:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Pon Sty 07, 2013 22:48    Temat postu: bpd Odpowiedz z cytatem

takie osoby sie leczyc musza.............,kiedy poszlam osobiscie do psychologa powiedziano mi ze mam sympomy bpd czyli bordelina ,jest to nawet na sympomy dlugoletnia terapia i czesto kosztowna ,jednak warto ,czlowiek rozwija sie przes cale zycie a odpowiedzialnosc tego rozwoju ponosi sam,tylko i wylacznie (a tak na nie oficjalnie nie jest bordeline mi obcy ,wedlug psychologa czest jest w bliskiej rodzinie u mnie ma go mama ,jest to zespol zaburzen w jednym okresleniu)i traumy zyciowe tylko go poglebiaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Pią Sty 11, 2013 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat .. Przeczytajcie artukul w czytelni. warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nika14



Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 146
Skąd: dolnosląskie

PostWysłany: Pią Sty 11, 2013 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Marto, przeczytałam, naprawdę warto, polecam wszystkim. Kiedy przeżyje się w realu życie z takim człowiekiem, to czytanie takich treści bardzo pomaga w zrozumieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ki



Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry Marto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group