Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mężczyzna, który nic nie potrafi
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A_ka



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 7
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob Gru 29, 2012 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem dobrze kiedy mleko sie wyleje Smile) to oznacza ze naczynie jest dziurawe> i nalezy COS z nim zrobic.
_________________
Łagodności można spodziewać się jedynie po silnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawić? Kupić nowe? Smile Odpowiedź w każdym przypadku jest indywidualna....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bonifacy



Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 108

PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 15:48    Temat postu: mezczyzna ktory nic nie potrafi Odpowiedz z cytatem

Nie czytalam Pana wypowiedzi ,bo nie zawsze mam dostep.No i mam swoje ,,dni,, walki to za wielkie slowo,bo nie umiem walczyc.Ja dlugo nie potrafilam zdefiniowac tego co sie dzialo u mnie w domu jako,,przemoc,,.Gdy probowalam o tym rozmawiac z Mama ta mi mowila ,,Tak jest w kazdym domu ,my kobiety mamyy taki los ,masz dzieci musisz wytrzymac dla nich.To byly zle rady.Dzieci ija jestesmy <,,skrzywieni,,maja po 30 lat a sa psychicznie wykonczeni.Przezemnie,gbo gdybym wczesniejodeszla,ale nie zawsze sie da mnie duzo pomogli w osrodku ds.przemocu i to forum no i calkiem obcy.powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Sob Sty 12, 2013 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bonifacy,to bardzo przykre,że nie miałaś wsparcia w najbliższych osobach,znam to uczucie z własnego życia,jakbym słyszała moja mamę,mówiła do mnie tak samo jak Twoja,coś Ci powiem,to nie jest Twoja wina,że wcześniej nie odeszłaś,tak jak napisałaś,to nie było takie proste,sprawca tak osaczy swoją ofiarę,że ta nie ma siły nadal tak żyć i nie ma siły odejść,jest osłabiona,wyczerpana itp.,często nie potrafi nazwać,że żyje w PRZEMOCY,życzę bonifacy dużo wytrwałości,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia-aa



Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 346
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonifacy, odchodzi się dopiero wtedy jak ma się serdecznie tego wszystkiego dosyć, kiedy przeleje się tak zwana czara goryczy. Wcześniej ciągle jest nadzieja.
Moja mama na moje szczęście takich dyrdymałów mi nie wpoiła. Paskudnie, jezeli kobiety nadal tak wychowują swoje córki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group