Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czuje bezradnosc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beatta



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 2
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 9:46    Temat postu: czuje bezradnosc Odpowiedz z cytatem

nie wiem sama co ma o tym myslec..chodzi o mojego ojca. w domu to on lekko siej terroryzm..mama sie go slucha i i tez bylo kilka razy tak ze sie rzucal do niej...czasami jest smiesznie , robimy zarty, moge mowic przy nich normalnie tak jak do swoich znajomych..a czasmai jest tak jak dzsiaj..zawsze dziej sie to rano..nie wazne co bym zrobila i tak mnie wyzywa od najgorszych, ladacznic itp. mimo ze sobie na to nie zasluzylam..czsami dochodzi do rekoczynow tak jak dzis..chialabym sie wyprowadzic ale lekko nie mam gdzie.. co bym musiala zrobic zeby sie wyprowadzic ale dalej spokojnie moc sie uczyc..dla scislosci studjuje pedagogike i jestem na pierwszym roku..nie che juz czuc sie bierna i bezsilna
_________________
nie ma sensu pytac dlaczego skoro zyje sie w piekle..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akacja



Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 88

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to ma związek z alkoholizmem ojca? Jeżeli tak to szukaj pomocy w poradniach dla uzaleznionych i dla DDA. W przypadku pobicia, próby pobicia, czy awantur, trzeba wzywać policję.
Sama możesz zgłosić się w najbliższym Tobie Ośrodku Interwencji Kryzysowej, tam podpowiedzą, co dalej zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatta



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 2
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. raczej nie on zadko popija..kiedys moze czesniej dzialo sie to po alkoholu...teraz tak po prostu jest zly na cos i wyrzywa sie zazwyczaj na mnie i to nie hcodzi juz nawet o to ze fizycznie ale psychicznie...ja sie na ten swiat nie pchalam i to nie moja wina ze on ma nieudane zycie!!
_________________
nie ma sensu pytac dlaczego skoro zyje sie w piekle..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magik



Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZY JUŻ COŚ ZROBIŁAŚ ŻEBY NIE CZUĆ SIĘ BIERNA I BEZSILNA?
MOŻE ROZMAWIAŁAŚ O SWOICH UCZUCIACH Z OJCEM LUB INNYM CZŁONKIEM BIIŻSZEJ LUB DALSZEJ RODZINY. MOŻE BYŁAŚ W JAKIEJŚ ORGANIZACJI I PYTAŁAŚ O WSPARCIE FINANSOWE DLA CIEBIE.MOZE SPRAWDZIŁAŚ GDZIE MOŻNA TANIO ZAMIESZKAĆ .MOŻE GDZIE COŚ ZAROBIĆ.ITP. NIE JESTEŚ W STANIE ZMIENIĆ SWOJEGO OJCA ALE MASZ WPŁYW NA JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA WIĘC GŁOWA DO GÓRY I RUSZAJ .POWODZENIA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
disha



Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 5

PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beatta! możemy przybic sobię piątkę bo jestem w identycznej sytacji!
nie możesz wyprowadzić się z domu?zamieszkać u rodziny lub w akademiku? matka nic nie zrobi przynajmniej u mnie nic nie robi!..do puki się coś nie stanie będzie ślepa!..kiedyś podziękujesz jej za to! bo po części to jej wina,że pozwalała na to!ja jestem w o tyle trudniejszej sytuacji,ponieważ jeszcze się uczę w swoim mieście,a za bardzo nie mam,gdzie iść, zostało mi 2 lata i wyjeżdżam dalej się uczyć,aby jak najdalej od tego człowieka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group