Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

BARDZO PILNE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtek



Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 18:51    Temat postu: BARDZO PILNE Odpowiedz z cytatem

Dzien dobry wszytskim.przejde odrazu do sprawy:
moja kolezanka ( ma dziecko ) ma meza,ktory ja bije-tak ze nie zostaja slady ( ma sposoby )... zmusza ja do wspolzycia,zneca sie psyhicznie.grozil jej smiercia.Kolezanka chce rozwodu
1 . gdzie szukac najlepiej pomcy ?

2.czy policja cos moze zrobic -jesli po jego napadzie nie zostaja slady na ciele mojej kolezanki ?

3. jak dlugo moze trwac sprawa rozwodowa ?

4. czy policja i sad mimo braku obdukcji lekarskiej cos moga zrobic w sprawie pobicia i znecania sie ?

5. czy za grozby smierci ten bydlak moze zostac ukarany

6. maja mieszkanie wlasnosciowe w bloku ( on kupil je przed malzenstwem ) czy wrazie rozwodu moja kolezanka moze domagac sie jakis pieniedzy za polowe mieszkania- jesli to mozliwe jak mozna to zalatwic ?

BARDZO PROSZE O POMOC .

z powazaniem Wojtek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi__



Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 6

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocy nalezy szukac w prokuraturze.Musi napisac pismo w ktorym opisze swoja sytuacje.Prokuratura zleci policji aby zrobila wywiad.Nie musi miec sladow pobcia ale musi miec swiadkow ze takie zdarzenia maja miejsce.Wiesz...zeby nie wyszlo ze wymysla.Policja odda wtedy opinie do prokuratury a prokuratura do sadu.Jej partner moze zostac skazany z art.207 za znecanie sie psychiczne i fizyczne.Co do sprawy rozwodowej to zalezy od przebiegu czy z orzeczeniem o winie czy bez.Tu nie ma reguly.Grozby u nas sa karalne ale znow musi miec swiadkow ze takie grozby padaly.Swiadkowie sa bardzo wazni bo bez dowodow sa marne szanse na zwyciestwo.Swiadkami moga byc rodzice Twojej kolezanki,Ty ,dziecko (zalezy jaki wiek),sasiedzi itp.Co do mieszkania to jesli nie maja spisanej intercyzy to jest ich wspolne i przy rozwodzie odrazu powinna wniesc o podzial majatku.Wtedy maz powinien ja w polowie splacic ale jezeli bedzie mial wyrok to nawet sad moze mu nakazac opuscic mieszkanie.Jezeli macie jeszcze jakies pytania i bede w stanie pomoc to bardzo chetnie.Tez jestem ofiara przemocy w rodzinie i wszystkie sprawy mam juz za soba.- no prawie wszystkie.POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek



Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group