Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z ojcem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rob



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 23:41    Temat postu: Problem z ojcem Odpowiedz z cytatem

witam

mam 22 lata, studiuje, mieszkam z matka, ojcem, i bratem.
Ojciec z matka zyja juz w sumie ponad 15 lat w pewnym sensie w separacji. Nie rozmawiaja ze soba, udaja ze drugiego nie ma.
Ojciec ma problem z alkoholem, nie wraca moze do domu calkowicie pijany i nie urzsdza codziennych burd, ale czesto lubi sobie wypic wieczorem.
czesto wtedy dochodzi miedyz nim a matka do rozmow, oczywiscie bardzo niemilych.
Ojciec uwaza matke za pasozyta, zawsze ja obraza przy nas, rzada od niej teraz by sie z nim rozwiodla.
Matka nie chce tego chyba, gdyz obawia sie o to co sie z nami stanie po rozwodzie.
Ciezko mi o tym pisac, i mimo ze podaje te informacje troche na sucho, to wiedzcie ze mam ochote cxzasami go zabic.
Urzadza nam straszne pieklo, kompletnie nie ma racji, niestety jest typem czlowieka ktoremu juz sie nie przemowi do rozsadku.

dzisiaj postanowilem ze czas cos zmienic, za bardzo kocham matke by pozwolic by dalej byla tak traktowana.

mieszkam kolo poznania.
nie chcialbym tutaj pisac szczegolow, prosze tylko o jakies nr telefonow, adresy poradni, i porady co robic dalej.

pozdrawiam ,dzieki z gory za wszelka pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj


Możesz udac się do Centrum Interwencji Kryzysowej , Komisji d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowcyh i przedstawic w/w problem .

Podaje kilka adresów :

CENTRUM PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

PL. KOLEGIACKI 12A
61-841 POZNAŃ
woj.: Wielkopolskie
pow.: Poznań
gmina: Poznań
tel: +48 61 8522242
kom: +48 0600021664


TELEFON ZAUFANIA DLA OSÓB UZALE?NIONYCH, WSPÓłUZALEżNIONYCH I OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE

PODOLAŃSKA 45
60-626 POZNA
woj.: Wielkopolskie
pow.: Poznań
gmina: Poznań
tel: +48 61 8430101
tel: +48 61 8478687


MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE

CZEŚNIKOWSKA 18
60-330 POZNAŃ
woj.: Wielkopolskie
pow.: Poznań
gmina: Poznań
tel: +48 61 8609901
tel: +48 61 8609927
faks: +48 61 8609928
e-mail: mopr@mopr.poznan.pl
www: mopr.poznan.pl


PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE FUNDACJI FAMILIJNY

UL. STASZICA 15
60-526 POZNAń
woj.: Wielkopolskie
pow.: Poznań
gmina: Poznań
tel: +48 61 8470038
tel: +48 61 8436304
faks: +48 61 8436304
e-mail: DARIA@FAMILIJNY.POZNAN.PL
www: www.familijny.poznan.pl


osobiście nie sprawdzałem skuteczności wiec nie mogę nikogo mniej lub bardziej polecic


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group