Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przemoc psychiczna, fizyczna i obietnice poprawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amak



Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 48

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julka, a może na chwilę obecną pomyśl co możesz zrobić, co jesteś w stanie zrobić? Niech to nie będzie nic wielkiego, ale coś takiego co jesteś w stanie udźwignąć przy całym swoim bólu, niechęci,poczuciu bezsilności. Napewno jest coś co możesz dla siebie zrobić, by choć trochę poczuć się lepiej. Pomyśl o jakimś małym kroczku, na tu i teraz. Jakbyś czegoś potrzebowała to jestem do dyspozycji pisz na priv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julka najwazniejsze byś przychodziła tutaj ...bo tutaj jest zawsze ktoś dla kogo jestes ważna ,dla kogo jestes czlowiekiem ....tutaj zawsze znajdzie się ktoś kto poda Ci dloń, powie choć jedno ciepłe slowo............JULKA NIE JESTEŚ SAMA:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julka33



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 22

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co mam robic.motam sie w swoich myslach,chce odejsc i sie boje ,boje sie ze sobie nie poradze,,boje sie o swoje zdrowie a z drugiej strony boje sie o niego.Nie mam nikogo z kim moge powaznie porozmawiac o tym co dzieje sie w moim domu,jak sie czuje i co czuje.Od wczoraj jest mlyn,on robi jakies smieszne wymowki,straszy ze przestanie placic rachunki,mial malowac mieszkanie i zmienil zdanie,dzis nazwal mie ciota i debilem ,mowi ze mnie wymelduje bo chwasta ma swojej ziemi-tak bym chciala miec kogos kto by mnie bronil przed jego nienawiscia ,przed zlem jaki on mi wyrzadza,najgorsze jest to ze jak jest trzezwy zazhowuje sie normalnie i jest grzeczny,umie rozmawiac a jak wypije zamienia sie w jakas chora bastie,wczoraj powyrywal kable od komputera,rzucal coezka popielniczka i pil sam ze soba -nie mam juz sily,teraz milczy a to zly znak,nie moge opuscic miasta -mam tu siostre ktora potrzebuje mojej pomocy ,czuje ze umieram,kazdego dnia powoli umieram .Nie rozumiem dlaczego mnie to wszytsko spotyka,dlazcego mam takie zycie,ja juz nie chce tak zyc ,nie chce Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julka 33 ja mam to samo dokładnie tak jak u ciebie moj mąz jak jest trzeźwy to ani slowem się nie odezwie siedzi i nawet zakupy zrobi ,jakiś rachuneczek zapłaci czasem nawet kawe mi zaparzy....calkiem inny jest dla mnie jak wypije jest bestia ...kiedys mniej pił więc sobie to jakoś tlumaczylam teraz pije kazdego dnia a mnie zabraklo cierpliwości i słow tlumaczacych jego postepowanie ...Julka tutaj znalazłam ludzi którzy wiedzieli jak się czuje i zaczełam zmieniac sie Ja .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julka33



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 22

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz nie wiem kogo sluchac,mam tylu doradzcow,kazdy chce niby dobrze ale kazdy ma odmienne zdanie.Czuje sie jak zwierze w potrzasku,nie moge sobie nic zaplanowac,nie moge ulozyc planu dnia bo ,bo wszystko zalezy od niego,od jego nastroju od wypitych promili.Zaczelam szukac sobie mieszkania ale wiem ze to nie wypali bo po pierwsze na sama mysl ze mam odejsc nogi mam jak z waty a po drugie on wie gdzie ja pracuje i tak mnie znajdzie,znajdzie i zniszczy -on to potrafi i jest zdolny do wszystkiego,zauwazylam ze alkoholicy to ludzie wygody,lubia sie nachlac ale lubia tez kiedy jest posprzatane,ugotowane itd-sa okrutni i zli ,moj maz mowi ze robie laske ze zyje i ze drzwi sa otwarte -musze cos zrobic zeby skorzystac z jego rady i wyjsc tymi drzwiami,pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez laura52 dnia Nie Sie 17, 2008 21:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj jest mlyn,on robi jakies smieszne wymowki,straszy ze przestanie placic rachunki,mial malowac mieszkanie i zmienil zdanie,dzis nazwal mie ciota i debilem
...............


Ostatnio zmieniony przez laura52 dnia Nie Sie 17, 2008 21:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka33



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 22

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale narozrabialam,wyszlam z domu i juz tam nie wroce chocbym miala spac pod mostem,byla, w Lidze kobiet-napisza mi pozew i jedna Pani pojedzie ze mna nawet na rozprawe,jestem przerazona-siedze w kawiarence.lzy sie leja a ja sie boje,bardzo sie booje,glowa mi peka z bolu,zoladek i serce chyba odmawiaja posluszenswta a ja siedze .pomodlcie sie za mnie bo nie wiem co mie czeka,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julka modle sie za Ciebie...

czy masz gdzie przenocowac??? gdzie mieszkac?

matrwie sie o Ciebie...

prosze odezwij sie
Masza
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulerzynka
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 1553
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juleczka- tez trzymam ca ciebie kciuki i modle sie
jesteśmy tu :*
daj znać co z Tobą....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 5:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julio odezwij sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wandzia



Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julka, trzymam kciuki... Wierzę, że się uda. Walcz o siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne, ze gorzej, nie ważne że być może skromniej, ale...możesz teraz decydować czy pójdziesz w lewo czy w prawo, czy włożysz sukienkę czy spodnie, czy zaprosisz znajoma na kawę albo wrócisz później do domu....Rodzina to wolność, a jesli jej nie ma w naszym zwiazku to znacyz, że nie założyliśmy jeszcze rodziny a wpadliśmy w zasięg niewolnictwa...Ktos chce nas wykorzystać nie płacąc nam za to....Od niewolnictwa uciekać jak najdalej!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jobael



Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 17
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton napisał:
........... wpadliśmy w zasięg niewolnictwa...Ktos chce nas wykorzystać nie płacąc nam za to....Od niewolnictwa uciekać jak najdalej!

Dokładnie tak. Uciekaj Julko jak najdalej od zła jakie Cię osaczyło.
Napisz nam, co sie u Ciebie dzieje.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fiona



Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 110
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, ze wszystko dobrze się skończy! Życzę wytrwałości i konsekwencji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 8 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group