Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zmiany w życiu są potrzebne dla czego boimy się zmian?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
selment



Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 64

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 14:34    Temat postu: Czy zmiany w życiu są potrzebne dla czego boimy się zmian? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Moje życie to same zmiany i ciągłe parcie do przodu. Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami z osobami, które jak ja - chcą czegoś więcej.Kiedyś odwiedzałam forum szukając drogi teraz ją znalazłam i idę i dotrę tam gdzie chcę - uwierzycie?

Zapraszam na stronkę:

http://zdrowiedlaniej.pl/czy-zmiany-w-zyciu-sa-potrzebneczemu-boimy-sie-zmian/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
selment



Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 64

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. Kilka lat temu spędziłam tu wiele godzin, pisałam i czytałam, uczyłam się i dzieliłam swoim doświadczeniem. Pozdrawiam z całego serca!!!!Ciekawa jestem co u Was więc troszkę tu u Was pobędę

Ewa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zaciekawieniem czytałem...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fajny atykul,jedni mowia spokojnik drudzy ucieczka trzeci azyl rozne to ma nazwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
selment



Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 64

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazw jest wiele a przeznaczenie jedno ciepełko i ucieczka nie koniecznie wyjście, do którego za wszelką cenę trzeba dążyć.To miejsce przylepia nas do ścian i nie pozwala ruszyć się w żadnym kierunku na tyle daleko, by zaryzykować zmianą a jeśli uda nam się odsunąć od niego troszkę dalej to straszy nas konsekwencjami więc znów wracamy. To tak jak w chorym związku kiedy uda nam się zrobić krok do przodu nasz pan i władca uświadamia nam naszą słabość, by kolejny krok poprzedzony strachem i obawami nigdy nie nastąpił. Dopiero życie potrafi nas wyrwać z tego kręgu na siłę. Jak wszędzie ważny jest umiar. Myślę że takie miejsce warto mieć ale należy za wszelką cenę pozbyć się kleju!!!
Ewa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group