Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuje czyjejs rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samanta22



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 8

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 21:27    Temat postu: Potrzebuje czyjejs rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktokolwiek to czyta jednak musze to napisac porozmaweiac z kims.Jutro po raz 1 ide na policje na 7 rano doniesc na ojca.Juz jestem umowiona na komisarjacie.Boje sie,ze znowu lzy odbiora mi smowe tak jak dzis zaczelam plakac jak dziecko a przeciz musze byc silna.Mam 22 lata i przezlam przez prawdziwe pieklo.
_________________
Samanta22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

Napewno nie będzie Ci łatwo mówić na Policji lecz funkcjonariusz będzie ci zapewne pomagał zadając konkretne pytania .

Napisz co załatwisz jutro .

pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 2:05    Temat postu: Re: Potrzebuje czyjejs rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Samanta22 napisał:
Nie wiem czy ktokolwiek to czyta jednak musze to napisac porozmaweiac z kims.Jutro po raz 1 ide na policje na 7 rano doniesc na ojca.Juz jestem umowiona na komisarjacie.Boje sie,ze znowu lzy odbiora mi smowe tak jak dzis zaczelam plakac jak dziecko a przeciz musze byc silna.Mam 22 lata i przezlam przez prawdziwe pieklo.


Jak pojdziesz na Policje, nie nastawiaj sie na nic, ani nie oczekuj, ze twoje skarkgi zostana wysluchane, ani nie oczekuj, ze Ci nie uwierza, po prostu zrob to co do Ciebie nalezy, zglos co musisz zupelnie obojetnie.
Co do sily, w takich momentach ona sama przyjdzie, mozesz czuc sie slaba, kazdy ma do tego prawo, kiedy wybije dobry moment sily same przyjda.

Trzymam za Ciebie kciuki.

P.
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samanta22



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylysmy juz z siostra.Policjan kazal zostac jednej z nas.Siostra zostala bo ja musilama isc do pracy a on ma wolne wiec mogla zostac.Ja bede wezwana na przesluchanie.Zadzwonilam potem i opowiadala mi ,ze byl bardzo mily wszystko zanotowal opowiadala mi tez o okropnym uczuciu jakie miala przez chwile jak z tamtad wyszla.Znam to uczucue i pewnie nie jestesm w tym odosobniona.To taki ol z zalem ,ze cos sie konczy a z drugiej strony radosc i takie malutkie swiatelko z nadzieje..ze w koncu przerwiemy...nie..ze moze w koncu nam sie uda zakonczyc to pieklo w ktorym zyjemy ja od 22 ;at a siostra od 24.Najsmutniejsze bylo to jak ja zapytal co pamieta z dziecinsta a ona bez slowa astanowienie powiedzial:jak tata chcia bic mame.Ta mysle,ze przeszlam przez akie pieklo poniewieranie wstyd i upokorzenia daje mi magiczna sile zeby w koncu cos z tym zaczac robic.
_________________
Samanta22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Samanta22



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opowiem wszystko tutaj na bierzaca.Moze da to komus sile do zrobienia tego na co nie bylysmy wstanie My z siosta i mama zdobyc sie przez tyle lat.Najgorsze jest jednak to ,ze mama woli nic nie robici nie wspiera nas..ale tez nam nie zabrania.Zyje w bezsilonsci .juz sie poddala i pogodzila ze swoim losem.Ale mysle,ze my mozemy to za nia zrobic pokazac jej ,ze jej nie zostawimy na pastwe losu temu zlemu czlowiekowi ktory wedle prawa nazywa sie moim''ojcem''!!
_________________
Samanta22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group